Clin ProNature čistič na okná 500 ml

Kód: 20666538
€2,48 €2,48 / 1 ks
Skladom

Clin ProNature čistič okien 500 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
99,9 % prírodných zložiek

ÚČINNÉ ČISTENIE: Clin Pro Nature čistič okien ponúka svoj známy silný čistiaci výkon udržateľnejším spôsobom a poskytuje lesk bez šmúh na oknách, zrkadlách a pracovných plochách.

EKOLOGICKÝ: Zloženie obsahuje 99,9 % prírodných zložiek s použitím ľahko rozložiteľných povrchovo aktívnych látok a surovín. Je certifikovaný EU Ecolabel.

UDRŽATEĽNÝ: Znovunaplniteľná fľaša s rozprašovačom je vyrobená zo 100% recyklovaného plastu. Po použití prosím 100% recyklovateľnú fľašu recyklujte.

SOCIAL PLASTIC: Fľaše Clin Pro Nature sú vyrobené z 50% Social Plastic. Používaním Social Plastic prispievame k obehu plastov a k sociálnemu pokroku v rozvojových krajinách.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Fľaša má funkciu rozprašovača pre normálne použitie a funkciu peny pre silné znečistenie. Stačí nastriekať, nechať pôsobiť a zotrieť suchým obrúskom alebo utierkou.

Šetrný k životnému prostrediu

Zloženie
Parfum

Popis produktu
Clin Citrus má osviežujúcu citrónovú vônu. Rozprašovacia pištoľ umožňuje nanášať prostriedok vo forme aktívnej stabilnej peny priamo na čistené miesto, kde sa dlhšie udrží na povrchu, nesteká a vďaka tomu pôsobí na nečistoty dlhšiu dobu.
Tento produkt nie je určený na veľké čistenie. Nastriekajte priamo na povrch, ktorý sa má vyčistiť, a utrite suchou handrou. Na lakované povrchy a elektronické zariadenie najskôr sprej Clin nasprejujte na navlhčenú látku.

Pištoľ je zároveň veľmi praktická a ponúka dokonale pohodlné upratovanie.

Na rozdiel od iných prostriedkov na okná Vám Clin zaručí a vďaka špeciálnemu zloženiu garantuje:

vynikajúci čistiaci účinok, ktorý zanechá plochu zaručene vždy bez šmúh
žiarivý lesk po dlhšiu dobu ako ostatné prostriedky
vďaka receptúre Nano Protect garantuje aj ochranu povrchu okien pred opätovným zašpinením a vznikom škvŕn od kvapiek po daždi
Použitie: Čistenej plochy sa nemusí pred aplikáciou Clin umývať. Produkt rovnomerne naneste na povrch čistenej plochy a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom utrite do sucha suchou handričkou, papierovými utierkami alebo gumovou stierkou.

Upozornenie: Nenechávajte prostriedok zaschnúť na plochách bez rozotrení. Clin je odborník na čistenie okien, ktorý vaše okná vyčistí do žiarivej čistoty bez jedinej šmuhy.

Skladovanie
Preprava a skladovanie vo zvislej polohe.
Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C.

Balenie: 500ml

Bezpečnostné informácie
Čistiaci prostriedok na sklo. Pozor. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu prachu / dymu / plynu / hmly / pár / aerosólov. Používajte iba na voľnom priestranstve alebo v dobre vetranom priestore.

Dodatočné parametre

Kategória: Na okná
Hmotnosť: 0.52 kg
Šírka: 5,0 cm
Dĺžka: 10,8 cm
Výška: 25,3 cm
Váha: 0,52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.