Coccolino Care 3in1 Color 40PD pracie kapsule

Kód: 239861
€13,50 €0,34 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care 3in1 Color 40 PD - pracie kapsule na farebné pranie

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Kapsuly na pranie Coccolino Care na farebnú bielizeň sú kompaktné, ľahko použiteľné a dodajú vašej bielizni maximálnu starostlivosť.
Kapsuly Coccolino Care účinne odstránia škvrny a ochránia vašu bielizeň pred zapraním. Farba zostane rovnako intenzívna, ako keby bola bielizeň nová.

Zloženie
15 – 30 %: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, <5 %: enzýmy, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty

Skladovanie
Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok prechovávajte v pôvodnom obale. Náhradnú náplň nalievajte iba do pôvodného obalu. Viečko dôkladne zatvorte. Neprepichujte, neroztrhávajte alebo nerozrezávajte.

Upozornenie
VAROVANIE. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi pokožku. Škodlivé pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje hexyl-2-hydroxybenzoát, 3,7-dimetyl-3-oktanol, benzyl-2-hydroxybenzoát, 2-hexyl-3-fenyl-2-propenal, 4-tert-butylcyclohexyl acetate, 1-(2,6,6 -trimetylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on, subtilizín. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Pri podráždení pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrnevyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obal v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdny obal do komunálneho odpadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.3 kg
Šírka: 25,3 cm
Dĺžka: 12,4 cm
Výška: 14,8 cm
Váha: 1,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe