Coccolino Care 3in1 Sensitive 28PD pracie kapsule

Kód: 248565
€7,10 €0,25 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care 3in1 Sensitive 28 PD pracie kapsule

- Pre farebné odevy
- Pre ľudí s citlivou pokožkou
- Dlhotrvajúca sviežosť a vôňa

Detailné informácie

Podrobný popis

Umývacia kapsula Coccolino Care Sensitive predstavuje komplexné riešenie pre ľudí s citlivou pokožkou, pretože je nielen vynikajúcim čistiacim prostriedkom, ale aj dermatologicky overeným šetrným prostriedkom. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodný aj na pranie detského oblečenia.

Ďalšie informácie
Zneškodnite nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu.

1 kapsula = 27 g

Zloženie
15-30%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: enzýmy, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene

Pôvod
Veľká Británia

Príprava a použitie
Stlačte a vysuňte vyčnievajúce časti.
Nadvihnite vrchnák.
Uzatvorte zo všetkých strán.

1. Vložte kapsulu do zadnej časti bubna práčky.
2. Vložte oblečenie.
3. Užite si skvelý pocit z čistého a voňavého oblečenia!

Použite 1 kapsulu na bežne znečistenú bielizeň a mäkkú/stredne tvrdú vodu (3-5 kg). Použite 2 kapsuly na silne znečistenú bielizeň a tvrdú vodu, alebo do práčky s náplňou 6-8 kg. Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Nepoužívajte na ručné pranie alebo namáčanie. Po manipulácii s kapsulou si umyte ruky. Nepoužívajte na vlnu a hodváb.
Ak by niekedy kapsula zanechala malý zvyšok na oblečení, jednoducho ho opláchnite teplou vodou. Nepoužívajte predpieranie. Neprepĺňajte práčku. Uchovávajte mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla. Tento výrobok obsahuje horkú prísadu na povrchu, aby sa zabránilo náhodnému požitiu deťmi. Po manipulácii s kapsulou si umyte ruky. Nepoužívajte na vlnu a hodváb.

Balenie: 28 PD

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Coccolino Care Sensitive Trio kapsule
GÉLOVÉ KAPSULY NA PRANIE
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje hexyl-2-hydroxybenzoát, 3,7-dimetyloktán-3-ol, benzyl-2-hydroxybenzoát, 3-fenyl-2-hexylpropenál, 4-tert-butylcyklo-hexyl-acetát, 1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-enyl)but-2-én-1-ón, subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Nepoužívajte na hodváb a vlnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.855 kg
Šírka: 12 cm
Dĺžka: 25 cm
Výška: 12 cm
Váha: 0,855 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie