Coccolino Care Pracie kapsuly, čierna a tmavá bielizeň 40PD pracie kapsule

Kód: 239862
€11 €0,28 / 1 ks
Skladom

Gélové kapsuly na pranie Coccolino Care Tmavá bielizeň sú určené pre pranie čierne a tmavo farebnej bielizne, ktorému venujú potrebnú starostlivosť.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Zaiste vás poteší ľahká manipulácia a jednoduché používanie kapsúl, rovnako ako dokonalá čistota bielizne. Prípravok si ľahko poradí aj so silným znečistením a škvrnami, zároveň zachová farby bielizne žiarivé a intenzívne. Vaša čiernu bielizeň nebude strácať farbu a ani blednúť.

Každá pracie kapsule je trojkomorová, komory majú vďaka špecifickému zloženiu iné účinky. Kapsule sú šetrné k oblečeniu i vašej pokožke. Prípravok ocenia rodiny s deťmi, majitelia domácich maznáčikov a všetci, ktorí hľadajú kvalitné prác produkty šetrné k pokožke. Bielizeň bude krásne hebké na dotyk a pri nosení navodí neopakovateľný pocit sviežosti.

Pracie kapsule pre dokonale čistú bielizeň
Praktická forma gélových kapsúl pre ľahkú manipuláciu
Určené pre čierne a tmavo farebnú bielizeň
Zachová intenzívne a žiarivé farby
Čierne nebude strácať farbu ani blednúť
Dlhotrvajúci vôňa

Použitie
Kapsulu vložte do zadnej časti pracieho bubna. Potom vložte bielizeň a zvoľte príslušný program.

Balenie: 40ks

1 kapsula = 27 g

Zloženie
15-30%: neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, <5%: enzýmy, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene.

 

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Coccolino Care Black
GÉLOVÉ KAPSULY NA PRANIE
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje hexyl-2-hydroxybenzoát, 3,7-dimetyloktán-3-ol, benzyl-2-hydroxybenzoát, 3-fenyl-2-hexylpropenál, 4-tert-butylcyklohexyl-acetát, 1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-enyl)but-2-én 1-ón, subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
Nepoužívajte na hodváb a vlnu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.3 kg
Šírka: 25,3 cm
Dĺžka: 12,4 cm
Výška: 14,8 cm
Váha: 1,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe