Coccolino Care Sensitive prací gél 1,72l 43 PD

Kód: 249020
€10 €0,23 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care Sensitive prací gél 43 PD - pre citlivú pokožku.

Na farebné i biele oblečenie.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Hľadáte prací gél, ktorý urobí bielizeň čistou, dodá mu sviežosť a zároveň je jemný pokožke?
COCCOLINO Care Sensitive vám poslúži ako univerzálny prací prostriedok, je vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou. S týmto gélom môžete prať akékoľvek oblečenie, pretože sú jeho súčasťou zložky pre rôzne materiály bielizne. Ak máte na oblečení škvrny, prací gél ich spoľahlivo odstráni. Prací gél Coccolino Care Sensitive bol vyvinutý pre každodennú bežnú starostlivosť o bielizeň a je dermatologicky testovaný.

Tento gél na pranie bol vyvinutý pre farebnú bielizeň aj bielu bielizeň. Prostriedok zaistí, že bielizeň nestratí svoj tvar počas prania ani sušenia. Pre dokonalý zážitok z prania kombinujte s avivážemi Coccolino Pure a Coccolino Sensitive.

Vlastnosti gélu Coccolino Care Sensitive
- Tekutý prací gél
- Jemná receptúra
- Šetrný k citlivej pokožke
- Dermatologicky testovaný
- Odstraňuje škvrny
- Vhodný na bielu aj farebnú bielizeň.

Zloženie
5-15%: aniontové povrchovo aktivne látky, <5%: neiontové povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Pôvod
Vyrobené v EÚ

Recyklovanie 
Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu

Balenie
1,72 l = 43PD

 Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Coccolino Care Sensitive gél
TEKUTÝ PRACÍ PRÍPRAVOK
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón, 2-oktyl-2H-izotiazol-3-ón. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 2 kg
Šírka: 17,4 cm
Dĺžka: 7,5 cm
Výška: 33,5 cm
Váha: 2,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe