Coccolino Care White prací gél 2,4 l 60 PD

Kód: 227905
€13 €0,22 / 1 ks
Skladom

Coccolino Care gél White - tekutý prací prípravok 60 PD 2,4 l na biele oblečenie

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Zloženie
5-15% aniónové povrchovo aktívne látky, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, mydlo, fosfonáty, parfum, polykarboxyláty, optické zosvetľovače, enzýmy, citronellol, methylisothiazolinone, octylisothiazolinone

Pôvod
Vyrobené v EÚ

Príprava a použitie
Vždy dodržiavajte pokyny uvedené na štítku na oblečení. Na vlnu, hodváb a kašmír použite náš prípravok Coccolino Care Vlna a hodváb. Pre optimálnu starostlivosť o Vaše oblečenie a ešte voňavejší zážitok skombinujte s avivážami značky Coccolino!
Nepoužívajte na hodváb a vlnu.
Dávkovanie viď obal.

Recyklovanie 
Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s platnou legislatívou, umiestnite prázdnu nádobu do komunálneho odpadu

Balenie: 2,4 L

 Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Coccolino Care Biele oblečenie
TEKUTÝ PRACÍ PRÍPRAVOK
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón, 2-oktyl-2H-izotiazol-3-ón. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.

Dodatočné parametre

Kategória: DROGÉRIA
Hmotnosť: 2.7 kg
Šírka: 17,8 cm
Dĺžka: 9,3 cm
Výška: 33,5 cm
Váha: 2,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe