Coccolino obrúsky do sušičky 20 ks

Kód: 218439
€4 €0,20 / 1 ks
Skladom

Coccolino obrúsky do sušičky 20 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Coccolino obrúsky do sušičky COCCOLINO Intense Fresh Sky s vôňou Fresh Sky sa stanú súčasťou vášho domova. So sviežou vôňou Fresh Sky bude vaša bielizeň voňavá dlhú dobu.

Použitie
Vložte vonný obrúsok do naplnenej sušičky a spustite nastavený program. Po ukončení sušiaceho cyklu vyhoďte obrúsok do odpadkového koša.

Zloženie
30 % a viac katiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % parfum, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal.

Balenie obsahuje
20 ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Coccolino Intense Fresh Sky
Vonné obrúsky do sušičky: Dráždi kožu. Obsahuje 3-methyl-4-(2,6,6-trimethylcyklohex-2-én-1-yl)but-3-én-2-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Aviváže na pranie
Hmotnosť: 0.1 kg
Šírka: 10,3 cm
Dĺžka: 2,9 cm
Výška: 18,2 cm
Váha: 0,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe