Coccolino obrúsky do sušičky 20 ks

Kód: 218439
€2,55 €0,13 / 1 ks
Skladom

Coccolino obrúsky do sušičky 20 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Coccolino obrúsky do sušičky COCCOLINO Intense Fresh Sky s vôňou Fresh Sky sa stanú súčasťou vášho domova. So sviežou vôňou Fresh Sky bude vaša bielizeň voňavá dlhú dobu.

Použitie
Vložte vonný obrúsok do naplnenej sušičky a spustite nastavený program. Po ukončení sušiaceho cyklu vyhoďte obrúsok do odpadkového koša.

Zloženie
30 % a viac katiónové povrchovo aktívne látky, menej ako 5 % parfum, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol, coumarin, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal.

Balenie obsahuje
20 ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Coccolino Intense Fresh Sky
Vonné obrúsky do sušičky: Dráždi kožu. Obsahuje 3-methyl-4-(2,6,6-trimethylcyklohex-2-én-1-yl)but-3-én-2-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Aviváže na pranie
Hmotnosť: 0.066 kg
Šírka: 10,3 cm
Dĺžka: 2,9 cm
Výška: 18,2 cm
Váha: 0,066 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie