Coccolino voňavé vankúšiky Fiori Tiaré 3 ks

Kód: 195147
€2,33 €0,78 / 1 ks
Skladom

Coccolino voňavé vankúšiky Fiori Tiaré 3 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Coccolino voňavé vrecúško do skrine obsahuje osviežujúce guľôčky, ktoré postupne uvoľňujú vôňu až 6 týždňov. Vrecúška poskytujú Vášmu oblečeniu magickú vôňu vypratej bielizne. Voňavé vrecuska zanechávajú príjemnú kvetinovú vôňu. Pre stálu čerstvosť, meňte vrecúška pravidelne.

Použitie
Vonné vrecúško jednoducho vložte do šatníka (môžete zavesiť na vešiak) alebo do šuplíka k oblečeniu. Vrecúško rozvonia Vaše oblečenie po dobu až 6 týždňov. Aby vám oblečenie voňalo čo najdlhšie, odporúčame vrecúško po 6 týždňoch vymeniť za nové.

Zloženie
15 % alebo viac, ale menej ako 30 % parfum, Menej ako 5 % benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Hexyl cinnamal, Linalool

Balenie obsahuje
3ks

Bezpečnostné informácie
Coccolino Vonné vrecúška
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje 2-(4-terc-butylbenzyl)propanál, limonén, 3-metyl-4-(2,6,6-trimetylcyclohex-2-én-1-yl)but-3-én-2-ón, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát,1-(2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2-naftyl)etán-1-ón, dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd.
Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia.

Upozornenie
Nepoužívajte v práčke. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. Nevyhadzujte do kanalizácie. Opláchnite a osušte ruky po použití.

Dodatočné parametre

Kategória: Aviváže na pranie
Hmotnosť: 0.045 kg
Šírka: 10,7 cm
Dĺžka: 4,5 cm
Výška: 15,1 cm
Váha: 0,045 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe