Dettol antibakteriálne čistiace obrúsky na povrchy 84ks

Kód: 3075168
€4,80 €0,06 / 1 ks
Skladom

Dettol antibakteriálne čistiace obrúsky na povrchy 84ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Dettol antibakteriálne obrúsky na povrchy
Ničí 99,9 % baktérií a vírusov* * Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Salmonella enterica sb.enterice, Listeria monocytogenes, MRSA, Campylobacter jejuni, vírus chrípky.
Odstraňuje 90% alergénov (prach, srsť, peľ) prítomných na utieranom povrchu.

Zloženie
Dezinfekčné činidlo, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Návod na použitie:
Pred použitím si prečítajte pokyny na obale výrobku.
1. Zatiahnite za otvárateľný kryt a vytiahnite obrúsok.
2. Uzavrite po každom použití a skladujte krytom dole, aby nedošlo k vyschnutiu.
3. Utrite povrch pre väčšiu hygienu a po použití obrúsok zlikvidujte a umyte si ruky.
Pre povrchy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami: používajte len na pevne neporézne povrchy a dôkladne ich opláchnite vodou.

Vhodné na:
- Kuchynské doštičky
- Detské stoličky
- Prebaľovacie podložky
- Chladničky
- Odpadkové koše
- Drezy
- Kohútiky
- Toaletné sedadlá

Nie je vhodné na:
- Koberce
- Čalúnené povrchy
- Látky

Skladovanie
Najlepšie spotrebovať do 2 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Balenie: 84 ks

Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi, regionálnymi, vnútroštátnymi a medzinárodnými predpismi, Použité obrúsky a obal po dôkladnom vyprázdnení a znehodnotení odovzdajte do komunálneho zberu, Obal môže byť recyklovaný až po úplnom vyprázdnení

Bezpečnostné informácie


Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie: Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Obrúsky nie sú určené pre osobné použitie. Nesplachujte obrúsky do toalety. Pre neprofesionálne použitie. Nesmie prísť do kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť vodou.

Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, benzyl-C12-16-alkyldimetylamónium-chloridy 0,52 g/100 g tekutej náplne. S baktericídnym účinkom 5 minút.

Reg. č.: bio/229/D/14/CCHLP.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.448 kg
Šírka: 15 cm
Dĺžka: 6 cm
Výška: 23,5 cm
Váha: 0,448 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie