Dettol Antibakteriálny čistič na povrchy v spreji, 500 ml

Kód: 126995
€2,60
Skladom

Dettol antibakteriálne sprej na povrchy ničí 99,9% baktérií a vírusov vrátane vírusu chrípky.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Dettol antibakteriálny sprej na povrchy Original ničí 99,9 % baktérií a vírusov.

Odstraňuje 90% alergénov (prach, macacia a psia srst, pel) prítomných na tvrdom neporéznom povrchu.

Účinná látka: kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-16-alkyl(benzyl)dimetylamónium-chloridy: 0,96 g/kg.

Vhodné na: Kuchynské doštičky, Detské stoličky, Prebaľovacie podložky, Chladničky, Odpadkové koše, Drezy, Kohútiky, Toaletné sedadlá.

Upozornenie: Tento chemický prípravok je nebezpečný.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Preukázateľne ničí baktérie:
Escherichia coli
Enterococcus hirae
Staphylococcus aureus
Pseudemona aeruginosa,
virus chrípky

Preukázateľne odstraňuje alergény:
prach
mačacia a psia srsť
peľ

Použitie:
Otočte koniec trysky do polohy ON. Nastriekajte priamo na povrch, utrite čistou navlhčenou handričkou a nechajte uschnúť. Nie je nutné oplachovať vodou. Pri elektrických zariadeniach pred utretím nasprejujte najprv na handričku.

Nevhodné na: okná, zrkadlá, látky, natreté, či lakované povrchy. Nepoužívajte s detergentami či inými dezinfekčnými látkami. Zamedzte kontaktu s detskými plastovými fľašami, ktoré môžu popraskať, keď sa sterilizujú parou.

Objem: 500ml

Zloženie
kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-16-alkyl(benzyl)dimetylamónium-chloridy:0,96g/kg, s biocídnym účinkom 5 minút, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum

Bezpečnostné informácie
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Biocídny výrobok, používajte bezpečne. Pri zasiahnutí očí, okmžite vypláchnite oči veľkým množstvom vody, za občasného dvíhania horných a spodných viečok. Skontrolujte a odstráňte všetky kontaktné šošovky. Pri podráždení poskytnite lekárske ošetrenie. Pri nadýchaní presuňte postihnutého na čerstvý vzduch a nechajte ho oddychovať v polohe, ktorá mu umožní pohodlné dýchanie. Ak sa prejavia symptómy, vyhľadajte lekársku pomoc.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Univerzálne a dezinfeknčné prostriedky
Hmotnosť: 0.564 kg
Šírka: 11,2 cm
Dĺžka: 4,7 cm
Výška: 27,6 cm
Váha: 0,564 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.