Diava vlhčené utierky na nábytok 30 ks

Kód: 20672188
Akcia Výpredaj
Značka: Diava
€1,50 €0,05 / 1 ks
Skladom

Diava vlhčené utierky na nábytok čistia a odstraňujú prach zo všetkých druhov nábytku, vytvárajú antistatickú vrstvu a chránia nábytok pred usádzaním prachu. Utierka slúži na jednorazové použitie. Balenie obsahuje 30ks.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti:
Čistí a odstraňuje prach zo všetkých druhov nábytku. Vytvára antistatickú vrstvu. Chráni nábytok pred usádzaním prachu.

Upozornenie:
Nepoužívať na čistenie LCD obrazoviek. Vlhčená utierka slúži na jednorázové použitie.

Zloženie:
menej ako 5% amfotérny tenzid, menej ako 5% neiónový tenzid , Phenoxyethanol, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, tetranátrium-etyléndiaminotetraacetát sodný (Na4EDTA), kyselina nitrilotrioctová, parfum

Bezpečnostné upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky vodou a mydlom.

Pokyny na zneškodnenie:
Použitú vlhčenú utierku a prázdny obal likvidujte v rámci triedeného odpadu v súlade so zákonom o odpadoch. Zákaz vhadzovať utierku do toaletných mís.
Skladovanie:
Uchovávajte pri teplote miestnosti ( 15-20 °C). Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Balenie:
Počet kusov: 30
Rozmer utierky: 22cm x 25 cm

Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Na nábytok
Hmotnosť: 0.314 kg
Šírka: 12,5 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 29,5 cm
Váha: 0,314 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vznik TATRACHEMY je daný dátumom 30. októbra 1945, kedy skupina 19 jednotlivcov podala na Krajský súd v Bratislave oznam o založení nového podniku tzv. „PROSPEKTOM ZAKLADAČNÝM“. Ustanovujúce valné zhromaždenie dňa 9.11.1945 prijalo prvé stanovy, podľa ktorých názov podniku bude UNIOSA – združenie na výrobu a obchod s mydlom, s kozmetickými článkami a chemicko-technickými výrobkami, družstvo s ručením obmedzeným Bratislava. Devätnásť osôb vstúpilo do družstva UNIOSA, vložili 175 členských podielov po 5 000.- Kčs. Tieto prostriedky tvorili základ pre rozvoj obchodnej činnosti.
V súčasnom období je Trnava sídlom hospodárskeho vedenia a závodu Trnava. V tomto závode sa vyrábajú výrobky bytovej chémie ako WC čističe, prostriedky na úpravu textílií, saponáty, prostriedky na čistenie a leštenie nábytku, podláh, autokozmetika, telová kozmetika. Značky ako FIXINELA, DIAVA, BONY, SIFO, TORO, GRILPUR, slúžia verne svojim zákazníkom už dlhé obdobie.
Druhý závod má sídlo v Šaštín Strážoch. Produktmi tohto závodu sú práškové čističe ako CITRA, TENY, FIXINELA, prostriedky na zmäkčovanie vody – LUXON-kryštálová a kalcinovaná sóda, prostriedok na čistenie sifónov – SIFO, pracie prostriedky a odstraňovače škvŕn pod značkou JASO, odstraňovač vodného kameňa LUXON a pod.
V Trnave prevádzkuje svoju činnosť i veľkoobchod a maloobchod, ktorý okrem produkcie Tatrachemy, ponúka svojim zákazníkom široký sortiment iných firiem.
Sortiment sa sústreĎuje do oblastí:
- Tekuté čistiace prostriedky
- Práškové čistiace prostriedky
- Prípravky na textílie
- Ostatné prípravky
- Kozmetické prípravky
- Hnojivá
- Krmivá pre psov

Spoločnosť zastrešuje značky:
Fixinela
Diava
Citra
Sifo
Jaso
Bony
Kobex a i.