Diffusil Family repelent 100 ml

Kód: 206162
€4
Skladom

Diffusil® repelent Family spray poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. Chráni pokožku proti komárom aj tigrím až 6 hodín, ovadom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny. Je ideálny pre každodenné vonkajšie použitie.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Bezpečný pomocník v boji proti nežiaducemu hmyzu. Repelent Diffusil Family poskytuje bezpečnú ochranu pred komármi a kliešťami. Poteší vás svojou jednoduchou aplikáciou a dlhotrvajúcim účinkom. Pokožka je pred komármi (i tigrími) chránená až 6 hodín, pred ovady až 5 hodín a pred kliešťami až 4 hodiny. Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečenie, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon. Po návrate domov si umyte ošetrené miesta a nastriekané odevy vyperte.

Vlastnosti:
Bezpečný bojovník proti nežiaducemu hmyzu.
Na pokožku, na odevy i na topánky.
Účinný proti komárom (i tigrím), ovadom a kliešťom.
Vhodný pre celú rodinu, aj pre deti od 2 rokov.
Jednoduchá aplikácia.
Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.

Použitie:
Pred použitím pretrepte. Sprej držte vždy vo zvislej polohe, vo vzdialenosti 15-20 cm od pokožky. Najskôr vystreknite 1-2 sekundy na predlaktí, aplikujte pomalým krúživým pohybom, a následne rozotrite prípravok rukami po pokožke. Pri použití na citlivé miesta, ako je tvár, krk alebo pokožka detí, nastriekajte repelent do dlaní a potom rozotrite. Vyvarujte sa styku s očami, perami a sliznicou. Aplikáciu opakujte len v prípade potreby.

Účinná látka: 16 g ikaridín v 100 g prípravku.

Objem: 100ml

Určenie: Proti kliešťom, Proti komárom. Proti ovadom.

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvomNebezpečenstvo horľavosti
 
Bezpečnostná informácia
Diffusil® repelent Family spray

Pozor: PT19, repelenty proti komárom aj tigrím, ovadom, kliešťom. Účinná látka: ikaridín 16 % (160g/kg). Reg. č. bio/821/D/16/CCHLP. Čítajte priložené pokyny pred použitím.

Pozor
Horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Používajte podľa návodu. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Neaplikujte na ruky detí. Neaplikujte na nadmerne opálenú alebo narušenú pokožku. Len k vonkajšiemu použitiu. Pri podráždení pokožky prerušte používanie.
Zneškodnenie: Nepoužívajte nádobu opakovane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Repelenty
Hmotnosť: 0.11 kg
Šírka: 3,8 cm
Dĺžka: 3,8 cm
Výška: 17 cm
Váha: 0,11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SCJ Logo

S. C. Johnson & Son, Inc. je americký nadnárodný súkromný výrobca domácich čistiacich prostriedkov a iných spotrebných chemikálií so sídlom v Racine vo Wisconsine. V roku 2017 S. C. Johnson zamestnával približne 13 000 ľudí a odhadoval tržby na 10 miliárd dolárov. Spoločnosť vlastní rodina Johnsonovcov. H.

Naša spoločnosť S.C. Johnson je už viac ako 120 rokov symbolom výnimočnej kvality. Túto rodinnú firmu
v súčasnosti vedie už piata generácia rodiny Johnsonovcov. Hlavným cieľom nášho podnikania bolo vždy
vytvárať príjemnejšie, zdravšie a čistejšie prostredie v domácnosti aj na pracovisku. Snažíme sa neustále
prichádzať s výrobkami, ktorých kvalita je zárukou spokojnosti zákazníkov. Vieme totiž, že ich trvalá
dôvera v značku S.C. Johnson je základom nášho úspechu.
Sme popredným svetovým výrobcom čistiacich prostriedkov pre domácnosť a najväčším svetovým
výrobcom prostriedkov proti dotieravému hmyzu.
Značky ako Glade®, Duck®, Pronto®, Mr Muscle®, Kiwi®, Raid®, Biolit®, OFF!® alebo DIFFUSIL® sú dnes
súčasťou každodenného života miliónov spotrebiteľov