Diffusil Family repelent 100 ml

Kód: 206162
€3,61
Skladom

Diffusil® repelent Family spray poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. Chráni pokožku proti komárom aj tigrím až 6 hodín, ovadom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny. Je ideálny pre každodenné vonkajšie použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečný pomocník v boji proti nežiaducemu hmyzu. Repelent Diffusil Family poskytuje bezpečnú ochranu pred komármi a kliešťami. Poteší vás svojou jednoduchou aplikáciou a dlhotrvajúcim účinkom. Pokožka je pred komármi (i tigrími) chránená až 6 hodín, pred ovady až 5 hodín a pred kliešťami až 4 hodiny. Diffusil Family je vhodný pre celú rodinu, vrátane detí od 2 rokov. Repelent účinkuje aj na oblečenie, môžete ho aplikovať na tričko, nohavice aj na ponožky. Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon. Po návrate domov si umyte ošetrené miesta a nastriekané odevy vyperte.

Vlastnosti:
Bezpečný bojovník proti nežiaducemu hmyzu.
Na pokožku, na odevy i na topánky.
Účinný proti komárom (i tigrím), ovadom a kliešťom.
Vhodný pre celú rodinu, aj pre deti od 2 rokov.
Jednoduchá aplikácia.
Nepoškodzuje bavlnu, vlnu ani nylon.

Použitie:
Pred použitím pretrepte. Sprej držte vždy vo zvislej polohe, vo vzdialenosti 15-20 cm od pokožky. Najskôr vystreknite 1-2 sekundy na predlaktí, aplikujte pomalým krúživým pohybom, a následne rozotrite prípravok rukami po pokožke. Pri použití na citlivé miesta, ako je tvár, krk alebo pokožka detí, nastriekajte repelent do dlaní a potom rozotrite. Vyvarujte sa styku s očami, perami a sliznicou. Aplikáciu opakujte len v prípade potreby.

Účinná látka: 16 g ikaridín v 100 g prípravku.

Objem: 100ml

Určenie: Proti kliešťom, Proti komárom. Proti ovadom.

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvomNebezpečenstvo horľavosti
 
Bezpečnostná informácia
Diffusil® repelent Family spray

Pozor: PT19, repelenty proti komárom aj tigrím, ovadom, kliešťom. Účinná látka: ikaridín 16 % (160g/kg). Reg. č. bio/821/D/16/CCHLP. Čítajte priložené pokyny pred použitím.

Pozor
Horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Používajte podľa návodu. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Neaplikujte na ruky detí. Neaplikujte na nadmerne opálenú alebo narušenú pokožku. Len k vonkajšiemu použitiu. Pri podráždení pokožky prerušte používanie.
Zneškodnenie: Nepoužívajte nádobu opakovane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Repelenty
Hmotnosť: 0.11 kg
Šírka: 3,8 cm
Dĺžka: 3,8 cm
Výška: 17 cm
Váha: 0,11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SCJ Logo

S. C. Johnson & Son, Inc. je americký nadnárodný súkromný výrobca domácich čistiacich prostriedkov a iných spotrebných chemikálií so sídlom v Racine vo Wisconsine. V roku 2017 S. C. Johnson zamestnával približne 13 000 ľudí a odhadoval tržby na 10 miliárd dolárov. Spoločnosť vlastní rodina Johnsonovcov. H.

Naša spoločnosť S.C. Johnson je už viac ako 120 rokov symbolom výnimočnej kvality. Túto rodinnú firmu
v súčasnosti vedie už piata generácia rodiny Johnsonovcov. Hlavným cieľom nášho podnikania bolo vždy
vytvárať príjemnejšie, zdravšie a čistejšie prostredie v domácnosti aj na pracovisku. Snažíme sa neustále
prichádzať s výrobkami, ktorých kvalita je zárukou spokojnosti zákazníkov. Vieme totiž, že ich trvalá
dôvera v značku S.C. Johnson je základom nášho úspechu.
Sme popredným svetovým výrobcom čistiacich prostriedkov pre domácnosť a najväčším svetovým
výrobcom prostriedkov proti dotieravému hmyzu.
Značky ako Glade®, Duck®, Pronto®, Mr Muscle®, Kiwi®, Raid®, Biolit®, OFF!® alebo DIFFUSIL® sú dnes
súčasťou každodenného života miliónov spotrebiteľov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie