Diffusil Plus repelent 100 ml

Kód: 218145
€3,65 €3,65 / 1 ks
Skladom

Diffusil® repelent Plus spray poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. Chráni pokožku proti komárom aj tigrím až 6 hodín, ovadom až 5 hodín a kliešťom až 4 hodiny. Je ideálny pre každodenné vonkajšie použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi účinný a jemne parfumovaný repelentný prípravok v spreji je vhodný najmä do miest s vysokým výskytom komárov. Účinkuje až 6 hodín, alebo do umytie pokožky, na ktorú bol použitý. Proti kliešťom je nutné aplikáciu opakovať asi po 4 hodinách, ale nie viac ako 2 × denne. Užite si pobyt v prírode s Diffusil bez nepríjemných štípancov. Praktické malé balenie sa ľahko zmestí do kabelky aj batohu.

Vlastnosti:
Odpudzovač hmyzu Diffusil v spreji
Nevhodný pre deti do 2 rokov
Odpudzovač Diffusil proti komárom, kliešťom, muchničkám aj ovadom
Možno aplikovať na kožu aj oblečenie

Použitie:
Pred použitím pretrepte. Aplikujte pravidelnými nástreky zo vzdialenosti asi 30 cm na nekryté miesta pokožky, potom prípravok dlaňou rozotrite. Je potrebné chrániť si zrak a pery. Pri použití proti kliešťom je nutné preventívne ošetriť celý povrch pokožky, odevu a obuvi. Pri nástreku na odev a obuv sa prípravok neroztiera. Po návrate domov pokožku umyte vodou a mydlom, odevy vyperte. Nie je vhodný pre deti mladšie ako dva roky a pre deti do 12 rokov ho možno použiť len za dozoru dospelých.

Účinná látka: Icaridin 16%

Objem: 100ml

Určenie: Proti kliešťom, Proti komárom

Parfumácia: S parfumáciou

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvomNebezpečenstvo horľavosti
 
Pozor

Diffusil® repelent Plus spray
Pozor
PT19, repelenty proti komárom aj tigrím, ovadom, kliešťom. Účinná látka: ikaridín 16 % (160g/kg). Reg. č. bio/821/D/16/CCHLP. Čítajte priložené pokyny pred použitím.

Diffusil® repelent Plus spray
Pozor
Horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom: Pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Zákaz fajčenia. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Používajte podľa návodu. Nepoužívajte u detí do 2 rokov. Neaplikujte na ruky detí. Neaplikujte na nadmerne opálenú alebo narušenú pokožku. Len k vonkajšiemu použitiu. Pri podráždení pokožky prerušte používanie.
Zneškodnenie: Nepoužívajte nádobu opakovane.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KOZMETIKA A ZDRAVIE
Hmotnosť: 0.11 kg
Šírka: 3,8 cm
Dĺžka: 3,8 cm
Výška: 17 cm
Váha: 0,11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SCJ Logo

S. C. Johnson & Son, Inc. je americký nadnárodný súkromný výrobca domácich čistiacich prostriedkov a iných spotrebných chemikálií so sídlom v Racine vo Wisconsine. V roku 2017 S. C. Johnson zamestnával približne 13 000 ľudí a odhadoval tržby na 10 miliárd dolárov. Spoločnosť vlastní rodina Johnsonovcov. H.

Naša spoločnosť S.C. Johnson je už viac ako 120 rokov symbolom výnimočnej kvality. Túto rodinnú firmu
v súčasnosti vedie už piata generácia rodiny Johnsonovcov. Hlavným cieľom nášho podnikania bolo vždy
vytvárať príjemnejšie, zdravšie a čistejšie prostredie v domácnosti aj na pracovisku. Snažíme sa neustále
prichádzať s výrobkami, ktorých kvalita je zárukou spokojnosti zákazníkov. Vieme totiž, že ich trvalá
dôvera v značku S.C. Johnson je základom nášho úspechu.
Sme popredným svetovým výrobcom čistiacich prostriedkov pre domácnosť a najväčším svetovým
výrobcom prostriedkov proti dotieravému hmyzu.
Značky ako Glade®, Duck®, Pronto®, Mr Muscle®, Kiwi®, Raid®, Biolit®, OFF!® alebo DIFFUSIL® sú dnes
súčasťou každodenného života miliónov spotrebiteľov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie