Domestos na vodný kameň Lime zelený 750 ml

Kód: 20298210
€2 €2 / 1 ks
Skladom

Domestos Lime na vodný kameň v toalete 750 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Domestos na vodný kameň v toalete. Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Udrží sa a pôsobí dlho na zvislom povrchu a dokonca aj pod vodnou hladinou. Pomáha odstrániť vodný kameň a zabíja baktérie.

Pre osvieženie s každým spláchnutím vyskúšajte tiež Domestos WC bloky.

Zloženie
Dezinfekčná látka: kyselina chlorovodíková 8 g/100 g, Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, Katiónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Návod na použitie:
Aplikujte neriedený (70 ml) tak, aby ste pokryli celý vnútorný povrch záchodovej misy. Nechajte 30 minút pôsobiť, aby ste zničili vodný kameň a baktérie. V prípade potreby použitie opakujte. Dôležité: Zabráňte kontaktu prípravku s inými povrchmi než záchodovou misou. Otvárajte opatrne. Zabráňte vyšplechnutiu prípravku.

Balenie: 750ml 

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Domestos Na vodný kameň v toalete - Lime
NEBEZPEČENSTVO

Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívny pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Pokožku opláchnite vodou/sprchou. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Zozbierajte uniknutý produkt. Obsahuje: kyselina chlorovodíková, kyselina amidosírová, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.

Reg. .: bio/532/D/07/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.863 kg
Šírka: 7,8cm
Dĺžka: 6,1cm
Výška: 29,4cm
Váha: 0,863kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe