Domestos na vodný kameň Lime zelený 750 ml

Kód: 20298210
€1,50 €1,50 / 1 ks
Skladom

Domestos Lime na vodný kameň v toalete 750 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Domestos na vodný kameň v toalete. Gélový dezinfekčný prípravok na odstraňovanie vodného kameňa v toalete. Udrží sa a pôsobí dlho na zvislom povrchu a dokonca aj pod vodnou hladinou. Pomáha odstrániť vodný kameň a zabíja baktérie.

Pre osvieženie s každým spláchnutím vyskúšajte tiež Domestos WC bloky.

Zloženie
Dezinfekčná látka: kyselina chlorovodíková 8 g/100 g, Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, Katiónové povrchovo aktívne látky, Parfum

Pôvod
Vyrobené v EU

Návod na použitie:
Aplikujte neriedený (70 ml) tak, aby ste pokryli celý vnútorný povrch záchodovej misy. Nechajte 30 minút pôsobiť, aby ste zničili vodný kameň a baktérie. V prípade potreby použitie opakujte. Dôležité: Zabráňte kontaktu prípravku s inými povrchmi než záchodovou misou. Otvárajte opatrne. Zabráňte vyšplechnutiu prípravku.

Balenie: 750ml 

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Domestos Na vodný kameň v toalete - Lime
NEBEZPEČENSTVO

Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Môže byť korozívny pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Pokožku opláchnite vodou/sprchou. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri zdravotných problémoch volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Zozbierajte uniknutý produkt. Obsahuje: kyselina chlorovodíková, kyselina amidosírová, (Z)-oktadec-9-enylamín, etoxylovaný 2EO.

Reg. .: bio/532/D/07/CCHLP.

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.863 kg
Šírka: 7,8cm
Dĺžka: 6,1cm
Výška: 29,4cm
Váha: 0,863kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie