Domestos Power 5 tuhý WC blok Lime 2 x 55 g

Kód: 20580391
€2,55 €1,28 / 1 ks
Skladom

Domestos Power 5 Lime tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí. Zabraňuje vzniku vodného kameňa. Vďaka bohatej pene zaručuje čistý povrch a vysoký lesk.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vyskúšajte teraz toaletný kameň Domestos Lime, ktorý udržuje WC čisté, lesklé a svieže. Power 5 je viac ako iba blok na toalete. Jeho príjemná vôňa sľubuje hygienu a sviežosť. Voňavý kameň po toaletách uvoľňuje bohatú penu, zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a odstraňuje nečistoty. To tiež robí záchodovú misu lesklou a poskytuje sviežu a dlhotrvajúcu vôňu v kúpeľni. Vďaka 100% recyklovateľnému plastovému koši je toaletný kameň efektívnym a udržateľným riešením pre udržanie starostlivosti o toaletu. Prázdny plastový obal po použití jednoducho a ekologicky zlikvidujte.

Hygienická sila pre čisté WC
Dlhodobá sviežosť s vôňou oceánu
Ochrana proti vodnému kameňu proti usadeninám vodného kameňa
Čistenie toalety vďaka pene Kraft, ktorá sa uvoľňuje pri každom spláchnutí
Prípravok Shine pre brilantnú čistotu
100% recyklovateľné plastové obaly

Upozornenie :
Uchovávajte mimo dosah detí.
Vyhnite sa kontaktu s očami. Spôsobuje vážne podráždenie očí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite vodou. Podľa možnosti odstráňte kontaktné šošovky. Pri pretrvávajúcom dráždení očí okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.
Pri prehltnutí – pri malátnosti kontaktujte Toxikologické informačné centrum.
Ak je potrebná lekárska pomoc, uchovajte si obal alebo etiketu symbolov.

Návod na použitie:
Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistite sa, že sa nachádza v najsilnejšom prúde vody. Ďalšie WC bloky uchovávajte v pôvodnom balení spolu s informáciami na obale.

Balenie: 2 x 55g

Zloženie: > 30%: Aniónové povrchovo aktívne látky.

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Domestos Power 5 Lime tuhý WC blok: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje linalol, 1-(2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2-naftyl)etán-1-ón, linalyl-acetát. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.
Obsahuje: nátrium-dodecylbenzénsulfonát; nátrium-dodecyl-sulfát, etoxylované alkoholy.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.15 kg
Šírka: 12,8cm
Dĺžka: 4,6cm
Výška: 20,1cm
Váha: 0,15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe