Domestos Power 5 tuhý WC blok Pink magnolia 2 x 55 g

Kód: 20704650
€2,55 €1,28 / 1 ks
Skladom

Domestos Power 5 tuhý WC blok pre intenzívnu starostlivosť pri každom spláchnutí.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Domestos tuhý WC blok Power 5 Pink Magnolia zaistí kompletnú starostlivosť o vašu toaletu, hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť. Pri každom spláchnutí sa vytvorí bohatá pena, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čistí povrch toaletnej misy a zanecháva toaletu viditeľne lesklú. S koncentrovaným olejom osvieži toaletu aj medzi splachovaniami.

Vlastnosti:
Poskytuje päť výhod v jednom bloku
Chráni pred vodným kameňom
Dezinfikuje a likviduje baktérie
Príjemná dlhotrvajúca vôňa magnólie
Perfektný lesk
Dokonalá čistota

Návod na použitie:
Zaveste WC blok cez okraj toaletnej misy a uistite sa, že sa nachádza v najsilnejšom prúde vody. Ďalšie WC bloky uchovávajte v pôvodnom balení spolu s informáciami na obale.

Zloženie
30 % a viac aniónové povrchovo aktívne látky, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, Parfum, Fosfáty, Aromatické uhľovodíky, Citronellol, Linalool, Hexyl cinnamal, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Citral, Limonene

Balenie: 2 x 55g

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Nebezpečenstvo

Domestos Power 5 Pink Magnolia tuhý WC blok: Spôsobuje vážne poškodenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje 3,7-dimetyloktán-3-ol, citronelol, linalol, 1-(2,3,8,8-tetrametyl-1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2-naftyl)etán-1-ón, linalyl-acetát. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné okuliare/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. Obsahuje: nátrium-dodecylbenzénsulfonát; nátrium-dodecyl-sulfát, etoxylované alkoholy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.15 kg
Šírka: 12,8cm
Dĺžka: 4,6cm
Výška: 20,1cm
Váha: 0,15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe