Dove Men+Care Advanced deospray pre mužov Clean Comfort 150 ml

Kód: 265948
€3,40
Skladom

Silný antiperspirant v spreji s jemnou vôňou pomáha bojovať proti poteniu a telovým pachom

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Získajte sebavedomie a starostlivosť o pokožku vášho podpazušia na celý deň s týmto antiperspiračným sprejom pre mužov.

Ochrana proti poteniu a zápachu až na 72 hodín. Hľadáte antiperspirant pre mužov, ktorý vás skutočne ochráni pred potom? Použite Dove Men+Care Clean Comfort antipespirant sprej, ktorý chráni a stará sa o vaše podpazušie, takže sa môžete celý deň cítiť sebavedome. Pokiaľ sa chcete zbaviť potu v podpazuší a pritom sa starať o svoju pokožku, tento pánsky antiperspirant je presne to, čo potrebujete. Unikátna technológia Triple Action vám poskytuje ochranu proti potu a zápachu až na 72 hodín, vyživuje pokožku vášho podpazušia a dodá vám dlhotrvajúcu jemnú vôňu.

Tento antiperspirant pre mužov netvorí biele a žlté škvrny, čím vám pomáha cítiť sa príjemne a sebavedome vo vašom oblečení. Unikátna technológia Triple Action vám dodá ochranu proti potu a zápachu až na 72 hodín, vyživuje pokožku vášho podpazušia a dodá vám dlhotrvajúcu sviežu vôňu citrusov po celý deň. Vďaka technológii s 1 hydratačným krémom chráni vaše podpazušie pred podráždením spôsobeným potom a holením a zároveň vyživuje a stará sa o vašu pokožku. Výsledkom je hladká a vyživená pokožka vášho podpazušia.

Nech už je program vášho dňa akýkoľvek, starosti s prepoteným oblečením môžete hodiť za hlavu. Antiperspirant Dove Men+Care Advanced zabráni nepríjemnému faux pas – škvrnám v podpazuší. Vďaka antiperspiračným zložkám bude aktívne predchádzať samotnej tvorbe potu a pomôže tak udržať pokožku v suchu. Zaistí vám dlhodobú ochranu pred telesným zápachom a nežiaducou vlhkosťou potu, takže si budete môcť užívať pocit sviežosti a čistoty po celý deň.

Použitie:
Aplikujte na čistú a suchú pokožku podpazušia. Opakujte kedykoľvek počas dňa podľa potreby. Vhodné na každodenné použitie.

Balenie: 150ml

Zloženie:
Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, PPG-14 butyl ether, Aluminum sesquichlorohydrate, Parfum, Glycine, Helianthus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, Disterdimonium hectorite, Calcium chloride, Octyldodecanol, BHT, Propylene carbonate, Dimethiconol, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Citronellol, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool

Bezpečnostná informácia:

ghsSymbol0

UPOZORNENIE: Používajte len do podpazušia. Zabráňte priamemu vdychovaniu. Používajte len v krátkych dávkach v dobre vetrateľných priestoroch, zabráňte dlhotrvajúcej aplikácii. Nepoužívajte na iné než určené účely. Nesprejujte v blízkosti očí. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Prestaňte používať, ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie. NEBEZPEČENSTVO: Mimoriadne horľavý aerosól. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezodoranty a antiperspiranty
Hmotnosť: 0.126 kg
Šírka: 4,5 cm
Dĺžka: 4,5 cm
Výška: 17 cm
Váha: 0,126 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe