Dove Men+care Advanced Extra Fresh antiperspirant sprej pánsky 150 ml

Kód: 265949
€3,40 €3,40 / 1 ks
Skladom

Efektívne kombinuje starostlivosť o pokožku s ochranou proti poteniu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Získajte účinnú ochranu proti poteniu a zápachu až na 72 hodín s týmto dlhotrvajúcim antiperspirantom pre mužov. Hľadáte antiperspirant pre mužov, ktorý vás ochráni pred potom a dodá vášmu podpazušie pocit sviežosti? Predstavujeme vám nový Dove Men + Care Extra Fresh antipespirant sprej. Ako jeho názov napovedá, má osviežujúcu vôňu, vďaka ktorej sa budete cítiť sviežo a plní energie po celý deň. A čo je najlepšie, efektívne chráni proti potu a zápachu, takže sa môžete celý deň cítiť sebavedome.

Keď ste celý deň v pohybe, potrebujete silný antiperspirant, ktorý bude schopný udržať krok s vaším nabitým programom. Potenie je súčasťou života, avšak takou, s ktorou sa ľahko bojuje. Ak sa chcete cítiť svieži, vyskúšajte antiperspiračný sprej Dove Men+Care Extra Fresh. Jeho osvedčené zloženie bojuje s potom a telesným pachom až počas 48 hodín a zanecháva na pokožke povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. Jeho zloženie obsahuje technológiu s ¼ hydratačného prípravku a je 100 % bez alkoholu. Bol dermatologicky testovaný tak, aby bola pokožka ešte viac chránená proti svrbeniu a podráždeniu. Stručne povedané – účinne bojuje proti poteniu, ale zároveň šetrí vašu pokožku. Ak hľadáte silný antiperspirant, ktorý pomôže predísť podráždeniu v podpazuší, máme pre vás antiperspiračný sprej Dove Men+Care Extra Fresh. Vyskúšajte náš najlepší pánsky antiperspirant, ktorý je tvorený technológiou s ¼ hydratačného prípravku. Získajte tak svieži pocit, ktorý trvá po celý deň.

Použitie:
Pred použitím pretrepať. Na pokožku aplikujte zo vzdialenosti 15 cm.

Balenie: 150ml

Zloženie:
Butane, Isobutane, Proprane, Cyclopentasiloxane, PPG-14 butyl ather, Aluminum sesguichlorohydrate, Parfum, Glycine, Helianthus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, Disteardimonium hectorite, Calcium chloride, Octyldodecanol, BHT, Propylene carbonate, Dimethiconol, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linlool

Bezpečnostná informácia:

ghsSymbol0

UPOZORNENIE: Používajte len do podpazušia. Zabráňte priamemu vdychovaniu. Používajte len v krátkych dávkach v dobre vetrateľných priestoroch, zabráňte dlhotrvajúcej aplikácii. Nepoužívajte na iné než určené účely. Nesprejujte v blízkosti očí. Nepoužívajte na poškodenú pokožku. Prestaňte používať, ak sa objaví začervenanie alebo podráždenie.
NEBEZPEČENSTVO: Mimoriadne horľavý aerosól. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezodoranty a antiperspiranty
Hmotnosť: 0.126 kg
Šírka: 4,5 cm
Dĺžka: 4,5 cm
Výška: 17 cm
Váha: 0,126 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Unilever

V roku 1883 uviedol zakladateľ na trh vo viktoriánskom Anglicku mydlo Sunlight - bolo priekopnícke a malo jasné poslanie: popularizovať čistotu a sprístupniť ju obyčajným ľuďom. Bol to udržateľný život, už vtedy. Dnes máme 400 značiek a stále nás ženie vpred naše poslanie.

Chceme urobiť viac dobrého pre našu planétu a našu spoločnosť - nielen znižovať svoj negatívny dopad. Chceme reagovať na spoločenské a environmentálne problémy, ktorým svet čelí, a chceme vylepšiť životy ľudí skrze naše výrobky.

Unilever je priekopníkom, inovátorom a tvorcom budúcnosti už viac ako 120 rokov - a plánujú v tom pokračovať. Majú v pláne to dosiahnuť udržateľným spôsobom. V súčasnosti zastrešuje viac ako 400 značiek. 

Savo

Signal

Rexona

Surf

Dove

Domestos

Cif

Coccolino

Axe