Duck Fresh Discs čistič WC Limetka náplň 2x36 ml

Kód: 194802
€4,50 €2,25 / 1 ks
Skladom

Duck Fresh Discs čistič WC Limetka náplň 2x36 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Duck Fresh Discs dokonale vyčistí vašu toaletu a spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom pri každom spláchnutí. Stačí len aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk bude pracovať za vás. Navyše toaletu prevonia príjemnou limetkovou vôňou. Jedna náplň vydrží cca 8 týždňov. V balení nájdete 2 náhradné náplne, hygienický aplikátor nie je súčasťou balenia.

Návod
Zaistite aby toaleta bola čistá. Vložte náplň s gélom do dávkovača tak, aby západka zaskočila do prvého otvoru. Odstráňte viečko. Pritlačte náplň na vnútornú stenu záchodovej misy blízko okraja. Stlačte západku a stlačte dávkovač k mise kým západka nezaskočí do ďalšieho otvoru. Uvoľnite dávkovač rovným pohybom dozadu. Na stene misy zostane gélový disk ktorý uvoľňuje sviežu a výraznú vôňu. Pevne nasaďte viečko späť a uložte pre ďalšie použitie. 

Upozornenie
Udržujte mimo dosahu detí a zvierat. Po aplikácii môže byť výrobok pre deti atraktívne, preto aplikujte na čo najmenej viditeľné miesto. Dávajte na deti pozor, keď sú v blízkosti toalety. Ak dôjde ku kontaktu s očami, vypláchnite ich veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. Pokiaľ dôjde k prehltnutiu, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tento obal. Umyte a osušte si ruky po použití. Len na použitie v toaletných misách. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovajte obal pre budúce použitie, sú na ňom dôležité informácie.

Zloženie
Obsahuje 5% mastné uhľovodíky, 5-15% anionogenních tenzidov, 15-30% neionogénnych tenzidov, parfum, linalooloxid, limonén.

Balenie
2x36ml discs

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.26 kg
Šírka: 9 cm
Dĺžka: 5,3 cm
Výška: 12,5 cm
Váha: 0,260 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: