Elmex detská zubná pasta 50ml, 0 - 6 rokov

Kód: 165067
€2,40 €2,40 / 1 ks
Skladom

Elmex® Kids zubná pasta pre deti od prvého zúbka do 6 rokov 50 ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Popis produktu
Detská zubná pasta Elmex s aminfluoridom je určená pre mliečne zúbky, a to už od prvého zúbka do 6 rokov. Detskú zubnú sklovinu obohacuje o minerály a zanecháva na nej vrstvu fluoridu, čím zvyšuje odolnosť voči zubnému kazu. Poskytnite detským zúbkom špeciálnu ochranu s elmex detskou zubnou pastou.
Detská zubná pasta elmex® KIDS s 0 % farbív poskytuje účinnú ochranu vďaka obsahu unikátneho aminfluoridu. Ten vytvára na zubnej sklovine ochrannú vrstvu fluoridu vápenatého, posilňuje zuby pred stratou minerálov, ktorá sprevádza zubný kaz, a taktiež napomáha opätovnému začleneniu kazom rozpustených minerálov. Na optimálnu pravidelnú ústnu starostlivosť používajte detskú zubnú pastu elmex® s detskou kefkou na zuby elmex®. Mliečne zuby si zaslúžia tú najlepšiu ochranu a starostlivosť, keďže ich úlohou je držať miesto budúcim trvalým zubom a sú predpokladom pre ich zdravý vývoj.

Špeciálna ochrana pred zubným kazom pre mliečne zuby
0 % farbív
Zvyšuje odolnosť zubov voči zubnému kazu
Vhodné pre deti od 0 - 6 rokov

Zloženie
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Hydroxyethylcellulose, Olaflur, Aroma, Saccharin. Obsahuje: Olaflur Total Fluoride 1000 ppm.

Skladovanie a použitie
Naše odporúčania týkajúce sa použitia: Čistite zuby dvakrát denne množstvom pasty veľkosti zrnka hrachu. Po 6. narodeninách začnite používať zubnú pastu elmex® Junior s 1400 ppm fluoridu a upravenou chuťou.

Balenie
50 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.08 kg
Šírka: 13,7 cm
Dĺžka: 3,3 cm
Výška: 4 cm
Váha: 0,080 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridu a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.