Elmex zubná niť voskovaná 50 m

Kód: 121461
€4,87 €0,10 / 1 m
Skladom

Elmex voskovaná zubná niť, 50m

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Voskovaná zubná niť od značky elmex
efektívne odstraňuje zubný povlak a zvyšky jedla z medzizubných priestorov
pomáha chrániť pred zubným kazom a ochorením ďasien
s aminfluoridom
vďaka špeciálnemu vláknu zväčší svoj objem
Voskovaná zubná niť od značky elmex zbavuje medzizubné priestory zubného povlaku a zvyškov jedla, čím prispieva k ochrane pred vznikom zubného kazu a ochorením ďasien. Vďaka špeciálnemu zloženiu vlákien zväčší dentálna niť v ústach svoj objem a lepšie vyčistí priestor medzi zubami.

Použitie:
Dentálna zubná niť Elmex používajte každý večer pre dočistenie medzizubných priestorov. Odtrhnite zhruba 30 cm dentálne nite, obtočte ju 3x okolo ľavého prostredníka a 6x okolo pravého prostredníka. Vlákno je potreba napnúť medzi palec a ukazovák tak, aby vám vznikol aspoň 2 cm priestor. Pre čistenie horných zubov použite pravý palec, kedy opatrne zavediete niť medzi zubami a jemnými ťahmi, ktoré pripomínajú pohyby pri rezaní, vyčistíte priestor medzi zubami. Postupujte pomaly, aby nedošlo k poraneniu ďasien.

Balenie: 50m

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné nite a medzizubné kefky
Hmotnosť: 0.024 kg
Šírka: 7,5 cm
Dĺžka: 2,3 cm
Výška: 11 cm
Váha: 0,024 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridu a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.