Elmex zubná pasta Caries Protection Whitening 75ml

Kód: 223800
€2,40 €2,40 / 1 ks
Skladom

Elmex® Caries Protection Whitening zubná pasta s aminfluoridom – špeciálna zložka na účinnú ochranu pred zubným kazom, remineralizuje a chráni pred zubným kazom. Vhodné k zubným strojčekom.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Elmex® CARIES PROTECTION s vysokoúčinným aminfluoridom bol vyvinutý špeciálne na ochranu pred zubným kazom. Rýchlym vytvorením ochrannej vrstvy remineralizuje zuby a súčasne pomáha zabraňovať strate minerálov. Posilňuje tak sklovinu a robí zuby odolnejšími voči zubnému kazu. Jej unikátne zloženie pomáha obnoviť prirodzenú belosť zubov. Čo je príčinou zubného kazu? Vznik zubného kazu ovplyvňuje príjem cukrov z potravín. Pri tvorbe zubného kazu dochádza k strate minerálov zo zubov. Zubný kaz nevznikne cez noc, ale vyvíja sa dlhší čas. V počiatočnej fáze je dokonca možné proces jeho tvorby zastaviť a zvrátiť. Na optimálnu pravidelnú ústnu starostlivosť najprv použite produkty na čistenie medzizubných priestorov, potom zubnú pastu Elmex® Caries Protection spolu s kefkou elmex® a nakoniec ústnu vodu elmex® Caries Protection.

Účinná ochrana pred zubným kazom pre silné a zdravé zuby. Zubná pasta Elmex Caries Protection Whitening chráni a mineralizuje zuby vysoko účinnou látkou - aminfluoridom. Rýchlo sa rozptyľuje na zubnom povrchu, podporuje prenikanie minerálov do zubnej skloviny a tým zabezpečuje väčšiu odolnosť pred vznikom zubného kazu. Teraz v edícii Whitening – s jemným bieliacim účinkom.

1. S bieliacim účinkom
2. Účinne chráni pred zubným kazom
3. Pomáha odstraňovať škvrny a zabezpečí žiarivý úsmev

Zloženie
Aqua Hydrated silica Sorbitol Hydroxyethylcellulose Olaflur Aroma Cocamidopropyl betaine Saccharin Limonene CI 77891 Obsahuje: olaflur (aminfluorid) 1400ppm F¯.

Balenie
75 ml

Bezpečnostná informácia
Pre deti od 7 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné pasty
Hmotnosť: 0.11 kg
Šírka: 17,7 cm
Dĺžka: 3,3 cm
Výška: 3,9 cm
Váha: 0,110 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty švajčiarskej značky Elmex siahajú svojou tradíciou až do roku 1963 a už vtedy sa spoločnosť zaviazala, že bude prispievať k systematickému vzdelávaniu spotrebiteľov v oblasti dentálnej hygieny. Elmex sa snaží o progresívny vývoj prostriedkov na čistenie zubov a úzko spolupracuje so zubnými vedcami.

Všetky produkty značky Elmex využívajú aminofluoridy, ktorých dlhodobá aplikácia na povrch zubov v dostatočnom množstve podporuje remineralizáciu zubnej skloviny a chráni zuby pred zubným kazom. Prítomnosť aminofluoridov vedie k zvýšenej absorpcii fluoridu a tým k vyššej odolnosti zubov voči kyselinám.