Ezo Epsomská soľ do kúpeľa 4v1 1000g

Kód: 246327
€4,50 €4,50 / 1 kg
Skladom

Hlavnou zložkou Epsomskej soli je síran horečnatý, ktorý predstavuje zlúčeninu nevyhnutnú na správne fungovanie mnohých látkových procesov v organizme.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Epsomská soľ do kúpeľa, známa aj ako horká soľ, má všestranné priaznivé účinky na ľudský organizmus. Vyrovnáva hladinu pH, zmierňuje bolesti svalov, opuchy, migrény a zlepšuje pohyblivosť. Pokožku detoxikuje, pomáha ju liečiť a regenerovať, čím je vhodná i pri problémoch s akné, psoriázou, ekzémom alebo iných kožných problémoch. Vlasy zbavuje mazu a vyživuje ich korienky.
Kúpeľ v epsomskej soli pôsobí ukľudňujúco, odbúrava stres a tým prispieva k blaženej relaxácii a oddychu.

Použitie:
Soľ je možné použiť na soľný kúpeľ pre dospelých i deti, kúpeľ nôh, alebo pre obklad bolestivých partií. Pre soľný kúpeľ sa odporúča do cca. 60 l vody s teplotou 38 - 45°C nasypať 2 vrchnáky soli. Vo vode je vhodné zotrvať 15 až 25 minút a procedúru opakovať 2 až 3 x do týždňa. Po kúpeli sa opláchnite čistou vodou a pre zvýšenie jeho účinkov sa môžete zabaliť do teplej deky a dopriať si hodinový oddych.
V prípade soľného zábalu do 2 litrov vody pridajte cca. 1 vrchnák soli. Do tejto zmesi namočte uterák a priložte ho na postihnuté miesto, kde zábal necháte 15 až 20 minút účinkovať. Ošetrovanú oblasť si po procedúre prikryte uterákom a zabaľte do deky. Po hodine sa začnete potiť, čo znamená, že bola aktivovaná látková výmena.

Balenie:1kg

Zloženie:
Heptahydrát síranu horečnatého

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky na starostlivosť o nohy
Hmotnosť: 1.06 kg
Šírka: 8,5 cm
Dĺžka: 8,5 cm
Výška: 18,0 cm
Váha: 1,06 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Váš oddych je našou prácou už od roku 1990…

Náš príbeh sa začal na balkóne a v kúpeľni nášho panelákového bytu v roku 1990. Soli do kúpeľa boli zvolené ako špecifikum regiónu, v ktorom žijeme, a kde sme sa neskôr aj usídlili – prešovský Solivar. Dnes sa značka EZO, ktorú rozbehli moji rodičia, predáva vo väčšine obchodných sietí na území Slovenska a vo viacerých krajinách Európy. Produkty exportujeme aj do Spojených arabských emirátov či Singapuru.
Patríme medzi najstarších, tradičných, slovenských výrobcov wellness kozmetiky. Štyri generácie rodiny tak píšu tento podnikateľský príbeh a uchovávajú receptúry a tradície výroby a regiónu. V ponuke máme stovky produktov z oblasti celej kozmetiky a flexibilita našej výroby zaručí, že vieme rýchlo reagovať na požiadavky našich zákazníkov či trendy na trhu.
Neustále kladieme veľký dôraz na kvalitu výrobkov, ktoré sú vyrábané ručne a s použitím prvotriednych tradičných prírodných surovín. Dbáme na tisícročné princípy aromaterapie.
Váš oddych je našou prácou už vyše štvrť storočia. Doprajte si s našimi produktami domáce kúpele a dajte nám prosím vedieť váš názor na vami vyskúšaný výrobok.