Finish All in 1 Max Shine & Protect gél do UR 650ml

Kód: 89556
€4,50 €0,17 / 25 ml
Skladom

Finish All in 1 Max Shine & Protect gél do umývačky riadu 650ml

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Nový Finish All in 1 Max Shine & Protect Gél a jeho nová formula prináša oslnivý lesk a čistotu, ktorú očakávate – dokonca i v krátkych cykloch. Navyše poskytuje dodatočnú ochranu proti korózii skla, takže si poháre dlhšie udržia žiarivý lesk a sú chránené umývanie za umývaním. Pre precízny výsledok odporúčame jedenkrát za mesiac použiť prípravok Finish Čistič umývačky. 

Použitie
Otvorte fľašu a nalejte prostriedok Finish All in 1 Max gél do určeného miesta v umývačke. Uzavrite gélovú komoru a vyberte umývací program.

Dávkovanie
málo špinavý riad: 20 ml
stredne špinavý riad: 25 ml
veľmi špinavý riad: 30 ml

Zloženie
<5 %: polykarboxyláty, neintové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, enzýmy (subtilizín, Amyláza), parfum

Upozornenie
Obsahuje subtilizín (Protease). Môže vyvolať alergickú reakciu. Bezpečnostné upozornenie: Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Bezpečnostná informácia

Nebezpečenstvo. Môže byť korozívny pre kovy. Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí.
Nevdychujte prach/dym/hmlu/pary/aerosoly. Po manipulácii dôkladne umyte. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/tvárový štít. Skladujte uzamknuté. Uchovávajte iba v originálnom obale. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.75 kg
Šírka: 8,5 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 27 cm
Váha: 0,75kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.