Finish All in 1 Max Shine & Protect gél do UR 650ml

Kód: 89556
€4,50 €0,17 / 25 ml
Skladom

Finish All in 1 Max Shine & Protect gél do umývačky riadu 650ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový Finish All in 1 Max Shine & Protect Gél a jeho nová formula prináša oslnivý lesk a čistotu, ktorú očakávate – dokonca i v krátkych cykloch. Navyše poskytuje dodatočnú ochranu proti korózii skla, takže si poháre dlhšie udržia žiarivý lesk a sú chránené umývanie za umývaním. Pre precízny výsledok odporúčame jedenkrát za mesiac použiť prípravok Finish Čistič umývačky. 

Použitie
Otvorte fľašu a nalejte prostriedok Finish All in 1 Max gél do určeného miesta v umývačke. Uzavrite gélovú komoru a vyberte umývací program.

Dávkovanie
málo špinavý riad: 20 ml
stredne špinavý riad: 25 ml
veľmi špinavý riad: 30 ml

Zloženie
<5 %: polykarboxyláty, neintové povrchovo aktívne látky, fosfonáty, enzýmy (subtilizín, Amyláza), parfum

Upozornenie
Obsahuje subtilizín (Protease). Môže vyvolať alergickú reakciu. Bezpečnostné upozornenie: Pred použitím si prečítajte údaje na štítku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Bezpečnostná informácia

Nebezpečenstvo. Môže byť korozívny pre kovy. Spôsobuje ťažké poleptanie kože a poškodenie očí.
Nevdychujte prach/dym/hmlu/pary/aerosoly. Po manipulácii dôkladne umyte. Používajte ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/tvárový štít. Skladujte uzamknuté. Uchovávajte iba v originálnom obale. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.75 kg
Šírka: 8,5 cm
Dĺžka: 3,5 cm
Výška: 27 cm
Váha: 0,75kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie