Finish Odor Stop Easy Clip osviežovač do umývačky riadu

Kód: 161988
€3,10
Skladom

Finish Odor Stop Easy Clip osviežovač do umývačky riadu

Osviežte svoju umývačku riadu príjemnou a čistou vôňou so systémom neutralizácie zápachu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Osviežovač do umývačky riadu Finish má jedinečnú technológiu Scent Control, ktorá je navrhnutá tak, aby vám vždy, keď otvoríte umývačku riadu, zabezpečila čerstvú vôňu a pomôže vám zabrániť počas umývania prenosu vône na riad.

Vlastnosti
Dvojitá vôňa.
Bojuje so zápachom.
Okamžitá sviežosť.
Až 60 umytí.
Spona na ľahké zavesenie

Použitie
Zacvaknite na košík umývačky riadu. Keď sa minie tekutina vo vnútri (približne 60 umytí), nahraďte celý strojček.

Balenie
1 balenie = 60 pracích cyklov

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare alebo ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla.
Obsahuje geranyl-acetát, cineol, dodekanál a undecenál. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.026 kg
Šírka: 9 cm
Dĺžka: 2,4 cm
Výška: 17,5 cm
Váha: 0,026 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.