Finish Osviežovač do umývačky riadu citrón a limeta

Kód: 158566
€3,10
Skladom

Finish Osviežovač do umývačky riadu citrón a limeta

Osviežte svoju umývačku riadu príjemnou a čistou vôňou citrónu a limetky!

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Dodajte vašej umývačke unikátny osviežovač s jedinečnou kombináciou vôní sviežeho citróna a limetky. Nasajte príjemnú arómu pri každom otvorení vašej umývačky. Povedzte stop zápachom a doprajte si luxus v podobe osviežujúcej citrónovo-limetkovej vône. Prepadnite tomuto kúzlu aj vy.

Zloženie
Parfum (Citral, Coumarin, Limonene)

Použitie
Pripevnite Finish osviežovač na kôš v umývačke riadu alebo ho zaveste na vrchnú priehradku tak, aby nedošlo k zablokovaniu trysiek. Akonáhle tekutina vo vnútri zmizne (približne po 60 umývacích cykloch) vložte do umývačky nový osviežovač. Niektoré typy plastov môžu po umytí s osviežovačom voňať po osviežovači umývačky.

Balenie
4ml = 60 pracích cyklov

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom

Pozor
Finish osviežovač do umývačky Lemon & Lime. POZOR. Dráždi kožu. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.026 kg
Šírka: 9 cm
Dĺžka: 3 cm
Výška: 17,3 cm
Váha: 0,026 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobca: Benckieser Hygiene Home 

Teraz viac ako kedykoľvek predtým všetci chápeme dôležitosť hygieny. Čistota je základom nášho vlastného zdravia – pre nás, naše rodiny, priateľov a komunity. Tu v Reckitt chápeme obrovskú úlohu, ktorú v tom hráme. Zaviazali sme sa pomáhať každému čo najlepšie sa starať o svet, ktorý všetci zdieľame. Každý deň milióny ľudí dôverujú našim produktom. Pracujeme s neúnavnou energiou a inováciami, aby sme vyrábali tie najlepšie možné produkty. A potom ich robíme ešte lepšími. Chránime, liečime a vychovávame. Takto robíme rozdiel.

NIKDY NEZASTAVUJEME INOVÁCIU
Pre nás je skutočná hodnota inovácií v ich sile pomáhať ľuďom a svetu. To je to, čo inšpiruje náš výskum, vývoj a partnerstvá už viac ako 200 rokov.
Sme hrdí na našu históriu a udržateľný spôsob, akým naše podnikanie rástlo a prekvitalo, aby sme sa stali vedúcou globálnou spoločnosťou v oblasti spotrebiteľskej hygieny, zdravia a výživy, akou je dnes.
Naša budúcnosť spolu začína tu.

NAJOBĽÚBENEJŠIE ZNAČKY SVETA
Každú chvíľu každého dňa naše výrobky používajú generácie rodín, ktoré vyrástli s výrobkami Reckitt. Náš bezkonkurenčný sortiment poskytuje zdravie, hygienu a výživu ľuďom v 200 krajinách po celom svete. Každý z našich produktov je lídrom vo svojej kategórii, ktorý pomáha chrániť, liečiť a vychovávať ľudí. Robíme skutočný rozdiel v živote všade.

Zastrešujeme značky ako :

Cillit Bang

Air Wick

Dettol

Lysol

Calgon

Finish a i.