FINO HD Color vrecia na odpadky s ušami 35 litrov 30ks

Kód: 195573
€1,70 €0,06 / 1 ks
Skladom

FINO HD Color vrecia na odpadky s ušami 35 litrov 30ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vrecia na odpad FINO Color 35 l v zelenom vyhotovení
Disponujú praktickými uchami
Vyrobené z pevného materiálu

Balenie obsahuje 30 ks vriec

Dodatočné parametre

Kategória: Vrecia na smeti
Hmotnosť: 0.145 kg
Šírka: 13 cm
Dĺžka: 5,5 cm
Výška: 5,5 cm
Váha: 0,145 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša história v rámci skupiny Sarantis Group je veľmi krátka, keďže sa píše od založenia našej spoločnosti v roku 2018. Sarantis Slovakia vznikla ako dcérska spoločnosť skupiny Sarantis Group v nadväznosti na akvizíciu spoločnosti SANECA TRADE s.r.o. Náplňou jej činnosti bola hlavne výroba a distribúcia značky INDULONA – špičky medzi krémami na ruky, ktorá sa pýši 70-ročnou históriou úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť SANECA TRADE s.r.o., ktorá sa v decembri 2018 premenovala na Sarantis Slovakia, má okrem značky INDULONA na starosti aj distribúciu vlastných značiek výrobkov osobnej starostlivosti a produktov na starostlivosť o domácnosť, ako aj značiek výrobkov osobnej starostlivosti medzinárodných spotrebiteľských spoločností na základe dohôd o zastúpení.

Produkty sa distribuujú prostredníctvom predaja cez všetky distribučné kanály: medzinárodní a miestni kľúčoví zákazníci, obchody s kozmetikou a parfumérie, veľkopredajcovia i malopredajcovia.

Sarantis Slovakia je súčasťou skupiny Sarantis Group

Sarantis Group je nadnárodná spoločnosť vyrábajúca spotrebiteľské produkty, ktorej sa darí neustále geograficky rozširovať svoju činnosť a ktorá sa pýši poprednými značkami. Ako súčasť skupiny zdieľame rovnakú filozofiu v podnikaní. Ako spoločnosti zameranej na účel sa usilujeme splniť naše poslanie a zároveň prijať spoločensky zodpovedné postupy a výrobné metódy ohľaduplné k životnému prostrediu.