Fresh Junior vlhčené utierky pre deti 15 ks v balení

Kód: 105053
€0,50 €0,03 / 1 ks
Skladom

Vreckové vlhčené obrúsky Junior pre celodennú starostlivosť a hygienu rúk vašich detí.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlhčené utierky určené pre deti. Sú citlivé k detskej pokožke a jemne ju umývajú. Veľmi praktické sú najmä na cestách, keď nie je po ruke tečúca voda a mydlo. Keď sa dieťa potrebuje osviežiť alebo zbaviť nečistôt z pokožky, môže použiť vlhčenú utierku.

Čistiace detské vlhčené obrúsky pre deti sú nevyhnutným pomocníkom, ale pri vhodnej voľbe majú tiež priaznivý účinok na jemnú detskú pokožku.

Svieže vlhčené obrúsky na každý deň sú prípravkom na osobnú hygienu, ktorý ľahko a rýchlo odstraňuje nečistoty a svojou príjemnou vôňou poskytuje pocit sviežosti a čistoty.

Dermatologicky testované, s vyváženým pH a bez alkoholu.

Dermatologicky testované.

Balenie:15ks

Dodatočné parametre

Kategória: Vlhčené utierky
Hmotnosť: 0.1 kg
Šírka: 14 cm
Dĺžka: 7 cm
Výška: 2,5 cm
Váha: 0,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša spoločnosť je slovenskou spoločnosťou bez zahraničného kapitálu. Zaoberáme sa dovozom, distribúciou a vývozom sortimentu drogérie, kozmetiky a potravín. Pri svojej práci využívame dlhoročné skúsenosti z obchodnej činnosti v daných komoditách a sme spoľahlivým obchodným partnerom významných obchodných sietí (COOP Jednota Slovensko, Kaufland, CBA, Labaš, P.K. Solvent, Tevos Drogérie) ako aj rady veľkoobchodov zaoberajúcich sa predmetnými komoditami.

Distribúciu realizujeme centrálne zo skladu v Lučenci a pokrývame celé územie Slovenskej republiky.

Aktívne pracujeme s viac ako 1000 položkami drogérie, kozmetiky a potravín, z čoho významný podiel tvoria položky našich vlastných značiek, ktoré máme chránené ochrannými známkami ( Power plus, Power, Natura line, Pona Swingy fresh). Tieto pre nás produkujú renomovaní výrobcovia v zahraničí.

Stabilizovaný kolektív obchodných, skladových, administratívnych pracovníkov, sieť obchodných zástupcov ako aj stabilné a korektné vzťahy so zahraničnými výrobcami sú predpokladom pre ďalší rast našej spoločnosti a pre čoraz lepšie uspokojovanie potrieb našich zákazníkov.

Dobré meno spoľahlivého a seriózneho obchodného partnera je jedným z našich hlavných cieľov.