Fresh vlhčené obrúsky Deo 15 ks v balení

Kód: 103375
€0,50 €0,03 / 1 ks
Skladom

Fresh vlhčené obrúsky Deo 15 ks v balení

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlhčené obrúsky na všestranné použitie. Mimoriadne praktické na cestách, keď nie je po ruke umývadlo s tečúcou vodou a mydlom. Ich jemná starostlivosť nedráždi pokožku. Môžete si s nimi utrieť ruky, osviežiť si telo v horúčavách, či očistiť rôzne predmety od prachu a iných nečistôt.

Dermatologicky testované.

Balenie:15ks

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vlhčené utierky
Hmotnosť: 0.1 kg
Šírka: 14 cm
Dĺžka: 7 cm
Výška: 2,5 cm
Váha: 0,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Naša spoločnosť je slovenskou spoločnosťou bez zahraničného kapitálu. Zaoberáme sa dovozom, distribúciou a vývozom sortimentu drogérie, kozmetiky a potravín. Pri svojej práci využívame dlhoročné skúsenosti z obchodnej činnosti v daných komoditách a sme spoľahlivým obchodným partnerom významných obchodných sietí (COOP Jednota Slovensko, Kaufland, CBA, Labaš, P.K. Solvent, Tevos Drogérie) ako aj rady veľkoobchodov zaoberajúcich sa predmetnými komoditami.

Distribúciu realizujeme centrálne zo skladu v Lučenci a pokrývame celé územie Slovenskej republiky.

Aktívne pracujeme s viac ako 1000 položkami drogérie, kozmetiky a potravín, z čoho významný podiel tvoria položky našich vlastných značiek, ktoré máme chránené ochrannými známkami ( Power plus, Power, Natura line, Pona Swingy fresh). Tieto pre nás produkujú renomovaní výrobcovia v zahraničí.

Stabilizovaný kolektív obchodných, skladových, administratívnych pracovníkov, sieť obchodných zástupcov ako aj stabilné a korektné vzťahy so zahraničnými výrobcami sú predpokladom pre ďalší rast našej spoločnosti a pre čoraz lepšie uspokojovanie potrieb našich zákazníkov.

Dobré meno spoľahlivého a seriózneho obchodného partnera je jedným z našich hlavných cieľov.