Hansaplast vodeodolná universal 40 ks

Kód: 196424
€2,20 €0,06 / 1 ks
Skladom

Spoľahlivá, dokonale priľnavá náplasť drží aj vo vode a chráni poranenia proti nečistotám

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Univerzálna vodeodolná náplasť s absorpčným vankúšikom.
Náplasti sú telovej farby, priedušné a obsahujú silno priľnavú lepiacu plochu.
Balenie obsahuje štyri rôzne veľkosti, a to 20 kusov náplastí o veľkosti 19 mm x 72 mm, 10 kusov 30 mm x 72 mm, 2 kusy 50 mm x 72 mm a 8 kusov s priemerom 23 mm.

náplasť je určená na rýchle ošetrenie bežných poranení, ako sú drobné rezné rany a odreniny,
izoluje ranu od vonkajšieho prostredia, vodeodolný materiál účinne chráni ranu pred nečistotami a vodou,
náplasť je silne priľnavá, priedušná a šetrná k pokožke,
vďaka mäkkému a jemnému materiálu sa náplasť ľahko aplikuje,
používa sa výhradne na ošetrenie poranenia, ktorého rozsah nie je väčší ako veľkosť vankúšika náplasti,
je určená na jednorazové použitie.

Hansaplast Universal Water resistant vodeodolná náplasť 40 ks je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom P82877.

Balenie: 40ks

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Náplasti
Hmotnosť: 0.01 kg
Šírka: 8,0 cm
Dĺžka: 3,2 cm
Výška: 13,0 cm
Váha: 0,01kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Beiersdorf

Predstavujeme starostlivosť o pokožku
Spoločnosť Beiersdorf Slovakia, s.r.o. sídli v Bratislave a bola založená v roku 1994. Naše značky NIVEA, NIVEA MEN, Labello, Eucerin a Hansaplast nám umožňujú presne sa zameriavať na potreby našich zákazníkov.

Beiersdorf Slovakia, s.r.o. je jednou z vyše 150 medzinárodných pobočiek kozmetickej spoločnosti Beiersdorf AG so sídlom v nemeckom Hamburgu. Viac než 130 rokov sa venujeme spĺňaniu individuálnych potrieb našich zákazníkov a považujú nás za zakladateľa modernej starostlivosti o pokožku. Náš medzinárodný úspech vychádza z našich odborných znalostí z výskumu a vývoja, našich inovatívnych výrobkov a našich silných značiek. NIVEA, jedna zo značiek spoločnosti Beiersdorf, je svetovou jednotkou medzi značkami kozmetickej starostlivosti*. Ďalšie mená, ktoré patria do jej úspešného medzinárodného značkového portfólia, sú Eucerin, La Prairie, Labello, 8 x 4 a Hansaplast. Dcérska spoločnosť tesa SA je jedným z popredných výrobcov samolepiacich výrobkov a systémových riešení pre priemysel, remeselnú výrobu a spotrebiteľov na svete.

Nasledujúce štyri Kľúčové hodnoty utvárajú našu firemnú kultúru od samého začiatku a hrajú významnú rolu i v súčasnosti. Slúžia ako maják, vďaka ktorému všetci zamestnanci spoločnosti Beiersdorf uznávajú rovnaké hodnoty a "hovoria jedným jazykom". Navyše slúžia ako vodidlo pre naše každodenné správanie a konanie a tiež ako štandard, s ktorým sa sami môžeme porovnávať.

Starostlivosť – správame sa zodpovedne voči našim kolegom, zákazníkom, značkám, našej spoločnosti a nášmu životnému prostrediu.
Jednoduchosť – usilujeme sa o zrozumiteľnosť a jednotnosť, rozhodujeme sa rýchlo a účelne a zameriavame sa na to, čo je podstatné.
Odvaha – určujeme si odvážne ciele, preberáme iniciatívu, učíme sa zo svojich chýb a vidíme zmenu ako príležitosť.
Dôvera – hovoríme, čo si myslíme, plníme sľuby a správame sa k ostatným s úctou.

Naša dlhodobá stratégia: C.A.R.E.+

Beiersdorf je výnimočná spoločnosť, a to v mnohých ohľadoch. Veď už takmer 140 rokov pomáhame ľuďom z celého sveta, aby sa cítili dobre vo svojom tele. Všetko, čo robíme, sa točí okolo Starostlivosti (CARE). Práve dôraz na starostlivosť nám pomáha dosahovať úspechy a rozhodne konať v okamihoch, keď je to potrebné. Máme dlhodobú stratégiu C.A.R.E.+, ktorá predstavuje a popisuje naše záväzky, 5 strategických priorít, ale i našu ctižiadostivosť vytvárať dlhodobé hodnoty pre jednotlivcov i pre celú spoločnosť. Vďaka stratégii C.A.R.E.+ nikdy neustrnieme.

GLOBÁLNA FIRMA S MIESTNYM CÍTENÍM
Beiersdorf je celosvetová kozmetická spoločnosť s viac ako 20 000 zamestnancami vo viac ako 160 krajinách na celom svete. Portfólio spoločnosti tvoria predovšetkým medzinárodné značky ako je NIVEA, EUCERIN, LA PRAIRIE, HANSAPLAST/ELASTOPLAST, AQUAPHOR a COPPERTONE. Výrobky týchto značiek milujú milióny ľudí po celom svete.

Okrem najväčšieho výskumného centra pre starostlivosť o pokožku v Hamburgu zahŕňa naša globálna sieť tiež dve veľké inovačné centrá v Šanghaji (Čína) a v Spojených štátoch amerických a štyri vývojové centrá v Mexiku, Brazílii, Indii a Japonsku. To nám umožňuje reagovať na kultúrne, estetické a klimatické zmeny a vyvíjať tak výrobky špeciálne pre miestne preferencie.