Harmony kozmetické utierky Universal 150 ks

Kód: 197098
€1,30 €0,01 / 1 ks
Skladom

Harmony kozmetické utierky 2 vrstvy 150 ks Bob a Bobek

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Na nádchu, na odličovanie, na zotretie prachu z nábytku ...
Papierové vreckovky sú skrátka nenahraditeľným hygienickým doplnkom do každej domácnosti.
Vreckovky Universal od Harmony sú balené po 150 ks v dizajnových škatuľkách.
Vreckovky sú dvojvrstvové, majú bielu farbu a sú bez parfumácie.
Harmony vreckovky sú vyrobené zo 100 % celulózy.

Vlastnosti:
Univerzálne papierové vreckovky od Harmony
Balenie obsahuje 150 ks vreckoviek
Vreckovky sú dvojvrstvové
V bielej farbe
Neparfumované

Balenie:150 ks

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hygienické vreckovky
Hmotnosť: 0.21 kg
Šírka: 22,5 cm
Dĺžka: 6,5 cm
Výška: 11,5 cm
Váha: 0,21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SHP Group

Slovak Hygienic Paper Group

SHP Group (Slovak Hygienic Paper Group) je nadnárodná spoločnosť združujúca skupinu výrobných a obchodných spoločností z oblasti celulózo-papierenského priemyslu. SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách Európy s ročným obratom 220 mil. eur. V šiestich výrobných závodoch SHP Group sa ročne vyrobí 170 tisíc ton papiera.

 SHP Group je najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.

Hodnoty našej skupiny SHP Group a to „Zodpovednosť“, „Ľudskosť“, „Orientácia na zákazníka“ a „Nadšenie pre výkon a inovácie“ sú srdcom našej firemnej kultúry, určujú identitu našej spoločnosti a pomáhajú nám správne sa rozhodovať. Predstavujú základné piliere pre dosahovanie našej stratégie. Hodnoty určujú identitu našej spoločnosti v očiach našich zákazníkov, spotrebiteľov a potenciálnych zamestnancov. Sú nástrojom pre udržanie a angažovanie zamestnancov a to zadefinovaním a zjednotením prístupu v správaní nás všetkých.

Logo, ktoré SHP Group používa pre všetky svoje spoločnosti – biela labuť, je najstaršou dodnes používanou ochrannou známkou na Slovensku. Používa sa už viac ako 100 rokov, hoci oficiálne bolo zaregistrované v obchodnej komore v Banskej Bystrici až v roku 1910 a odvtedy prešlo viacerými grafickými zmenami.

SHP Harmanec

Papiereň v Harmanci vybudoval v roku 1829 banskobystrický kupec František Zikmund Leicht pôvodne ako fabriku na ručnú výrobu papiera. V polovici 19. storočia patrila k najmodernejším papierenským závodom v Rakúsko-Uhorsku. Na prelome 19. a 20. storočia sa tu začali vyrábať aj hygienické papierové výrobky. Najprv skladaný toaletný papier pod obchodnou značkou Hermandol, neskôr ručne rezané papierové obrúsky. Počas 2. svetovej vojny sa sortiment rozšíril o výrobu dámskych vložiek a detských plienok z buničitej vaty. Novodobá história papierne sa začala v roku 1972, kedy bol do prevádzky uvedený papierenský stroj na výrobu hygienických papierov a začala sa využívať nová surovina – zberový papier. Charakter modernej a dynamicky sa rozvíjajúcej firmy si papiereň zachovala dodnes. Ročne investuje do rozvoja technológii a modernizácie procesov okolo 6 mil. EUR. V roku 2002 sa Harmanecké papierne premenovali na SHP Harmanec a stali sa súčasťou skupiny výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov pod spoločným názvom SHP Group.