HG balzam na kožu 250ml

Kód: 219924
€9,10 €9,10 / 1 ks
Skladom

Zachováva kožené výrobky krásne, elastické a mäkké

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vďaka pridaniu lanolínu a prírodného včelieho vosku, HG balzam na kožu intenzívne vyživuje a preniká hlboko do pórov kože. Tým zostáva koža jemná a vláčna a uchováva si svoju krásu a prirodzený vzhľad. HG balzam na kožu je vhodný na všetky druhy hladké kože.

Výhody HG balzamu na kožu
Koža obsahuje prírodné vyživujúce látky, vďaka ktorým zostáva elastická a pevná. Postupom času sa táto prirodzená ochrana vytráca a kožu je potrebné začať vyživovať a starať sa o ňu. Vďaka lanolínu a včeliemu vosku HG balzam na kožu intenzívne vyživuje a preniká hlboko do pórov kože. HG balzam na kožu zaručuje, že koža zostane mäkká a elastická a zachová si svoju krásu a prirodzený vzhľad. HG balzam na kožu je vhodný na všetky druhy hladkej kože. Kožený výrobok ošetrený HG balzamom na kožu môžete používať ihneď po aplikácii balzamu.

Ako používať HG balzam na kožu?
HG balzam na kožu používajte týmto spôsobom.

Pred použitím produktu musí musí byt koža poriadne čistá a suchá. Použite HG intenzívny čistič na kožu. Na tento účel, keď je to potrebné, nechajte schnúť zhruba 30 minút. Teraz aplikujte HG balzam na kožu rovnomerne s použitím mäkkej nechlpatej handry. Nechajte pôsobiť približne 5 minút. Vyleštite čistou a suchou handrou.

Balenie: 250ml

Dodatočné parametre

Kategória: Na nábytok
Hmotnosť: 0.29 kg
Šírka: 5,0 cm
Dĺžka: 5,0 cm
Výška: 22,0 cm
Váha: 0,290 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HG vyrába čistiace prostriedky na použitie v domácnosti a okolo domu už od roku 1969. Vždy sme verili, že najlepšie výsledky prinášajú špecializované výrobky vyvinuté na špecifické problémy.

Výrobky značky HG na všetky problémy v domácnosti a okolo domu:

Kúpeľňa a WC

Kuchyňa

Obývacia izba

Podlahy

Práčovňa a textílie

Dieľňa a garáž

Exteriér