HG extra silný čistič na toalety 0,5l

Kód: 134904
€5,45 €5,45 / 1 ks
Skladom

Čistiaci prostriedok na WC, ktorý s ľahkosťou odstraňuje aj problematické nečistoty

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

V každej toalete môže vzniknúť ťažko odstrániteľný povlak. Takéto problémové znečistenie ako aj tvrdý vápenatý povlak, močový kameň, alebo iné ťažko odstrániteľné povlaky, sa vytvárajú nielen na vnútornej strane misy toalety, ale aj v hrdle toalety, alebo neviditeľne na okraji. Znečistenie pod okrajom určite vyvolá to, že toaleta už nie je správne hygienicky čistá, ale nevyvoláva len zatuchnutie, ale aj znižuje splachovací účinok toalety.

Mimoriadne účinný čistiaci prostriedok na odolné nečistoty vo WC

Špina pod okrajom WC misy je dôvod, prečo WC nikdy nebude skutočne hygienicky čisté. Spôsobuje nepríjemný zápach a znižuje schopnosť dobrého splachovania WC. Špeciálne vyvinuté zloženie tohto mimoriadne silného čistiaceho prostriedku na WC priľne k povrchu WC misy a zabezpečí účinné odstránenie problematických nečistôt. Na bežné čistenie WC misy odporúčame HG hygienický gél na toalety. Na každodenné rýchle a hygienické čistenie príslušenstva toalety od dosky WC až po kľučku dverí odporúčame použiť HG každodenný hygienický sprej na príslušenstvo v okolí toalety.

Ako používať HG extra silný čistič na toalety?

Na rýchle a jednoduché odstránenie vodného kameňa a povlaku z moču a iných mimoriadne odolných usadenín z WC misy používajte HG extra silný čistič na toalety týmto spôsobom:

Zloženie, ktoré je na to špeciálne vyvinuté, HG super silného čističa na toalety, sa umiestni maximálne na povrch misy toalety a postará sa o efektívne odstránenie všetkých problémových znečistení.
Nastriekajte HG extra silný čistič na toalety plynulým pohybom pod okraj misy toalety. Nechajte potom pôsobiť gél minimálne 20 – 30 minút a potom vyčistite misu toalety do čista kefou na toalety. Na záver toaletu vypláchnite.
Pre pravidelné čistenie misy toalety je najlepšie použiť HG hygienický gél na toalety. Pre každodenné rýchle a hygienické čistenie všetkého príslušenstva v toalete, od misy toalety po kľučku dverí, sa odporúča HG každodenný hygienický sprej na príslušenstvo toalety.

Balenie: 500ml

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.625 kg
Šírka: 6,7cm
Dĺžka: 6,7cm
Výška: 23,9cm
Hmotnosť: 0,625kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HG vyrába čistiace prostriedky na použitie v domácnosti a okolo domu už od roku 1969. Vždy sme verili, že najlepšie výsledky prinášajú špecializované výrobky vyvinuté na špecifické problémy.

Výrobky značky HG na všetky problémy v domácnosti a okolo domu:

Kúpeľňa a WC

Kuchyňa

Obývacia izba

Podlahy

Práčovňa a textílie

Dieľňa a garáž

Exteriér