HG osviežovač vzduchu do vysávača na eliminovanie zápachu

Kód: 133190
€6,45 €6,45 / 1 ks
Skladom

Pre príjemnú vôňu z vysávača
Vystačí na 10 vreciek do vysávača

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vysávače môžu začať rýchlo zapáchať, pretože sa v prachovom vrecku ci v prachovom zásobníku vysávača (pri bezvreckových vysávačoch) pri bežnom používaní dlhodobo nachádzajú nečistoty, a preto môžu začať zatuchnuto a „kyslo“ zapáchať. Vzhľadom na to, že prúd vzduchu konštantne prúdi okolo nasatej nečistoty, dostáva sa tento zatuchnutý a „kyslý“ zápach von z vysávača. Zdrojom zápachu sú najmä vlasy a chlpy domácich zvierat, dokonca aj pri pravidelnom vymieňaní prachového vrecka alebo vyprázdňovaní prachového zásobníka. HG osviežovač vzduchu do vysávača zastaví zápach už v prachovom vrecku ci prachovom zásobníku , a tak zaistí, aby vysávač počas vysávania šíril príjemnú sviežu vôňu.

Účinný osviežovač vzduchu do vysávača na eliminovanie zápachu zatuchliny
Vysávače môžu časom začať zapáchať, pretože prach a nečistoty vo vrecku alebo v zásobníku zostávajú pri bežnom používaní pomerne dlho. Počas vysávania vzduch prúdi cez nasatý prach a zatuchnutý kyslastý zápach sa dostáva von z vysávača. Zdrojom tohto zápachu je predovšetkým srsť domácich zvierat a zápach vzniká dokonca aj vtedy, ak vrecko pravidelne vymieňate a zásobník vyprázdňujete. HG osviežovač vzduchu do vysávača funguje ako parfum a eliminuje zápach zatuchliny.

Ako používať HG osviežovač vzduchu do vysávača?
Na eliminovanie nepríjemného zápachu z vysávača používajte HG osviežovač vzduchu do vysávača týmto spôsobom.

Vrchnák nádoby použite ako dávkovač a nasypte 4 vrchnáky prípravku HG osviežovač vzduchu do vysávača až po okraj vrchnáka. Vysypte vrchnáky na podlahu a povysávajte ich hubicou vysávača.

Balenie: 180g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vône do domácnosti a šatníkov
Hmotnosť: 0.23 kg
Šírka: 6,7 cm
Dĺžka: 6,7 cm
Výška: 14,4 cm
Váha: 0,230 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť HG vyrába čistiace prostriedky na použitie v domácnosti a okolo domu už od roku 1969. Vždy sme verili, že najlepšie výsledky prinášajú špecializované výrobky vyvinuté na špecifické problémy.

Výrobky značky HG na všetky problémy v domácnosti a okolo domu:

Kúpeľňa a WC

Kuchyňa

Obývacia izba

Podlahy

Práčovňa a textílie

Dieľňa a garáž

Exteriér