Jar Kapsuly do umývačky riadu Platinum Lemon All in One 28 ks

Kód: 258536-X
€6,25 €0,22 / 1 ks
Skladom

Jar Kapsuly do umývačky riadu Platinum Lemon 28 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Tablety Jar Platinum zvládnu aj najodolnejšie nečistoty už na prvýkrát, Pomáhajú predchádzať hromadeniu mastných usadenín v umývačke riadu a čistia aj mastný filter, Zabudovaná pomocná funkcia soli a leštidla vrátane ochrany skla a striebra, Zanecháva vašu umývačku riadu so sviežou a čerstvou vôňou, Vysokorozpustná tableta do umývačky riadu sa rýchlo rozpustí.

Tablety do umývačky riadu all in one Jar Platinum umývajú hneď na prvýkrát a odstránia aj tie najodolnejšie nečistoty tak, aby bol váš riad žiarivo čistý. Jar Platinum má čistiacu silu, vďaka ktorej môžete pokojne variť čokoľvek s vedomím, že umyje aj mastný filter a zanechá čistý riad a umývačku so sviežou vôňou. Jar kombinuje tekutinu a prášok do jednej silnej kapsuly. Jej vysokorozpustné vrecúško sa rýchlo rozpustí a čistí hneď od začiatku programu. A tak ľahko sa používajú. Nemusíte ich odbaľovať, stačí vložiť do dávkovača na čistiaci prostriedok do umývačky riadu.

Zloženie
5-15% Neiónové Povrchovo Aktívne Látky, Bieliace Činidlá Na Báze Kyslíka, <5% Fosfonáty, Polykarboxyláty, Enzýmy, Parfumy, Citronellol, Limonene, Linalool

Pôvod
Belgicko

Balenie: 28 ks

Bezpečnostné informácie

Nebezpečenstvo korózie
Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Noste ochranné okuliare. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Vypite malé množstvo vody na zriedenie toho, čo ste požili. Obsahuje protease. Môže vyvolať alergickú reakciu. Obsahuje Sodium Carbonate Peroxide, Trideceth-n, Disodium Disilicate.

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.417 kg
Šírka: 21 cm
Dĺžka: 7 cm
Výška: 22,5 cm
Váha: 0,417 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty P&G sa preslávili tým, že predstavovali kombináciu "toho, čo je potreba" s "tým, čo je možné" - vďaka čomu po viac ako 181 rokoch robia práčovne, spálne, kuchyne, detské izby a kúpelne príjmenejšími.

Ikonickými značkami spadajúcimi pod P&G sú:

Starostlivosť o dieťa: Pampers

Starostlivosť o prádlo a tkaniny: Ariel, Lenor

Dámska starostlivosť: Always, Naturella

Vzhľad: Braun, Gillette, Gillette Venus

Starostlivosť o vlasy: Aussie, Head & Shoulders, Old Spice, Herbal Essence, Pantene

Starostlivosť o domácnosť: Ambi Pur, Mr.Proper, Lenor, Jar

Starostlivosť o zuby: Oral B, Blend-a-dent