Oral-B Náhradné hlavice Floss action 2 ks

Kód: 249270
€12,10 €6,05 / 1 ks
Skladom

Náhradné hlavice Oral-B Floss Action s vláknami MicroPulse je preukázateľne najlepšie a najvýkonnejšie náhradné hlavice pre elektrické zubné kefky.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Špeciálna koncovka pre lepšie čistenie medzizubných priestorov, unikátne vlákna MicroPulse™ prenikajú hlboko do ťažko dostupných medzizubných priestorov, vonkajšie a vnútorné vlákna obklopujú každý zub a zaistia odstránenie povlaku z celého jeho povrchu, modré Indicator® vlákna – indikujú opotrebovanie koncovky, 2ks

Výhody náhradné hlavice Oral-B Floss Action:

Vlákna MicroPulse prenikajú hlboko do ťažko dostupných partií, zostávajú v medzizubných priestoroch dlhšie než ostatné vlákna, a odstraňujú tak dokonale zvyšky plaku
Hlavica je navrhnutá tak, aby čo najlepšie pomohla vyčistiť medzizubné priestory.
Kefka sám upozorní, kedy je potrebné vymeniť čistiace hlavičku. Modré vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.

Pre ľahšie rozhodovanie uvádzame obrázky kompatibilných typov kefiek. Elektrické kefky Oral-B sa vyskytujú v rade farieb, pričom tvar tela a tŕňa, na ktorý sa nasadzuje náhradné hlavice, zostávajú rovnaké.

Kompatibilné modely elektrických kefiek Oral-B: Professional Care, Triumph, TRIZONE, PRO, Vitality (mimo Vitality Sonic), AdvancePower (akumulátorové aj batériové), AdvancePower Kids (akumulátorové aj batériové), Stages Power.

Hlavice nie sú určené pre sonické kefky Oral-B Sonic Complete, Vitality Sonic a Pulsonic a kefky Oral-B CrossAction Power.

Na základe dlhodobých skúseností odporúčame výmenu hlavíc približne každé tri mesiace v prípade bežného používania kefky 2x denne. Ak dodržíte tento interval, môžete si byť istí, že starostlivosť o váš chrup je neustále perfektné.

Balenie: 2ks

 

Dodatočné parametre

Kategória: Zubné kefky
Hmotnosť: 0.026 kg
Šírka: 6,0 cm
Dĺžka: 1,8 cm
Výška: 22,0 cm
Váha: 0,026 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: