Persil Deep Clean Plus Freshness by Silan Box prací prášok 5,525 kg 85 PD

Kód: 245208
Akcia
Značka: Persil
€17,50 €0,21 / 1 ks
Skladom

Persil Deep Clean Plus Freshness by Silan Box prací prášok 5,525 kg 85 PD

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Čistí do hĺbky: Vďaka technológii Deep Clean preniká vysoko účinná kombinácia aktívnych látok v pracom prášku Persil hlboko do vlákien, kde odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Prevonia bielizeň: Príjemná dlhotrvajúca sviežosť s vôňou Silanu, Oživí farby: Nové zloženie uchováva farby oblečenia žiarivé a predchádza ich zošednutiu alebo vyblednutiu aj po niekoľkých praniach. Farebné a biele prádlo perte oddelene, Persil Deep Clean Plus poskytuje perfektný výsledok prania, 100% recyklovateľné balenie

Výhody produktu:

- Účinné odstraňovanie škvŕn
- Dlhotrvajúca sviežosť
- 100% recyklovateľný obal

Zloženie
5-15 % aniónové tenzidy, < 5 % neiónové tenzidy, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, mydlo, Enzýmy, Optické zjasňovače, Parfum

Príprava a použitie
Nepoužívajte na vlnené a hodvábne vlákna.

Dávkovanie viď obal.

Balenie: 5,525kg (85PD)

Skladovanie
Uchovávajte v suchu pri teplote +5 až + 40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Prací prostriedok na biely a farebný odev. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací prášok
Hmotnosť: 6 kg
Šírka: 28,7 cm
Dĺžka: 10,5 cm
Výška: 40 cm
Váha: 6,0 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
F Avatar autora | 17.7.2022
Som s ní veľmi spokojný a používam ho už dlhšiu dobu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.