Persil Discs 4in1 Color pracie kapsule 54ks

Kód: 261917
€22,90 €0,42 / 1 ks
Skladom

Persil 4in1 Disc Deep Clean Plus Color -  pracie kapsuly 54ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Účinok 4 v 1: Vysoko účinné štvorkomorové kapsuly na pranie Persil poskytujú perfektný výsledok vo všetkých kategóriách - odstraňujú škvrny, dlhodobo prevoňajú bielizeň, rozjasňujú farby a starajú sa o textilné vlákna, Čistí do hĺbky: Vďaka technológii Deep Clean Plus preniká vysoko účinný prací prostriedok Persil hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Dlhotrvajúca sviežosť: Vďaka Active Fresh efektu zostane bielizeň dlho svieža a voňavá, ako práve vypraná, Žiarivé farby: Vysoko kvalitné zloženie pracieho prostriedku Persil sa postará nielen o dokonalú čistotu bielizne, ale aj o to, že farby zostanú žiarivé a nevyblednú ani po niekoľkých praniach, Šetrné k vláknam: Kapsuly na pranie Persil účinne odstraňujú škvrny a zároveň sú šetrné k látkam, Vysoko účinné PERSIL DISCS poskytujú perfektný výsledok prania, Kapsuly sú teraz v 100% recyklovateľnom balení

Kapsuly Persil 4 in 1 Discs sú účinné aj pri praní na nízke teploty: už od 20 ° C.

Chráni nielen vaše oblečenie, ale aj planétu: Kapsuly na pranie Persil dodávame v 100% recyklovateľnom obale, ktorý šetrí životné prostredie.

Persil už viac ako 100 rokov vyrába vysoko kvalitné pracie prostriedky, vďaka ktorým farby neblednú a biele oblečenie žiari. Naša oddanosť remeslu z nás urobila značku, ktorú si ľudia spájajú s kvalitnými výrobkami a spoľahlivými výsledkami. Chceme aj naďalej víťaziť nad odolnými škvrnami - a zároveň sa správať šetrne k našej planéte.

Výhody produktu:

- Perfektná čistota aj pri nízkych teplotách
- Účinné odstránenie škvŕn
- Dlhotrvajúci sviežosť
- 100% recyklovateľná krabička *

* Po odstránení vonkajšieho obalu

 

Ďalšie informácie
54 x 25 g - 1350 g

Zloženie
15-30 % neiónové tenzidy, aniónové tenzidy, 5-15 % mydlo, < 5 % fosfonáty, Enzýmy, Parfum (geraniol, linalool)

 

Príprava a použitie
Jednoduché použitie: Kapsulu 4 v 1 jednoducho položte do bubna práčky ešte pred vložením bielizne.
Na dávku bielizne >4,5kg alebo veľmi znečistenú bielizeň použite 2 kapsuly. Vhodné pre všetky stupne tvrdosti vody.
Po vybratí kapsule balenie uzavrite. Neprepichujte, neroztrhávajte, nerežte. Používajte suchými rukami. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.
Skladovanie
Spotrebujte do 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplote +0°C až +35°C. Skladujte len v pôvodnej nádobe.

Balenie
Informácie o recyklácii
Obal - Recyklovateľné

Recyklovanie 
Obal Persil Eco Power Bars je vyrobený najmä z recyklovaného papiera a takmer bez použitia plastov, Ďakujeme, že s nami pomáhate životnému prostrediu Aby sme nezaťažovali životné prostredie, dodávame kapsuly v 100% recyklovanom balení *, Po použití obal vyhoďte do triedeného odpadu, * Po odstránení vonkajšieho obalu, Zneškodnite obsah / nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Balenie:  1350 g (54ks)

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Koncentrovaný dávkovaný prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM alebo lekára. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.5 kg
Šírka: 32 cm
Dĺžka: 9 cm
Výška: 30 cm
Váha: 1,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.