Persil Expert Sensitive prací gél 4,5 l 100 PD

Kód: 274820
€23,25 €0,23 / 1 ks
Skladom

Vyskúšajte silu Expert Sensitive so silným čistiacim výkonom, ale šetrným k pokožke
Prací gél Expert Sensitive od Persil použijete na pranie bielej, farebnej i detskej bielizne.

 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Persil Expert Sensitive, vyvinutý v spolupráci s odbornými dermatológmi, spája účinnosť prírodného mydla so zlepšenou úrovňou starostlivosti a ochrany citlivej pokožky, vďaka čomu je skvelým pracím prostriedkom pre dojčatá alebo alergikov. Jemný prací prostriedok má dermatologicky testované zloženie?, ktoré bolo vyvinuté s hypoalergénnym parfumom a obohatené o známu zložku Aloe Vera, ktorá upokojuje pokožku.

Obsahuje jemné zložky bez farbív a konzervačných látok, prírodné mydlo, ďalej aloe vera a ľahkú parfumáciu. Jeho šetrnosť a vysokú toleranciu zo strany zákazníkov dokladá certifikácia ECARF. Aj keď je nežný k pokožke, neznamená to, že by si nedokázal poradiť so škvrnami. Spoľahlivo zatočí aj s tými najodolnejšími. Navyše ho môžete použiť pri praní na nízke teploty, a to už od 20 °C. A ak chcete šetriť nielen svoju peňaženku, ale aj prírodu, určite vás poteší, že sa nachádza v recyklovateľnom obale.

Výhody produktu
Je vhodný pre citlivú pokožku detí i dospelých.
Použijete na pranie farebnej aj bielej bielizne.
Obsahuje jemnú parfumáciu.
Spoľahlivo odstráni odolné škvrny.
Perie pri nízkych teplotách.

Zloženie:
5-15 % aniontové povrchové aktivní látky, <5 % neiontové povrchové aktivní látky, mydlo, fosfonáty, enzýmy, optické rozjasňovače, parfémy, konzervačné činidlá (benzisothiazolinone, phenoxyethanol).

Príprava a použitie:
Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie:
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 4,5 l (100PD)

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Persil Expert Sensitive Gel.
Prací prostriedok. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 5 kg
Šírka: 19,0 cm
Dĺžka: 12,6 cm
Výška: 40,0 cm
Váha: 0,4881 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.