Persil Power Caps Color kapsule na pranie farebnej bielizne 48 ks

Kód: 20702755
€13,50 €0,28 / 1 ks
Skladom

Persil Power Caps Color kapsule na pranie farebnej bielizne 48 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Persil kapsuly Color Deep Clean sú vhodné na farebnú bielizeň s technológiou Deep Clean obsahujú jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek, ktoré pôsobia proti odolným škvrnám.

Prací prostriedok preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najmenšie molekuly špiny pre dokonalý výsledok a žiarivo čisté oblečenie. Doprajte si dokonalú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť od značky Persil!

Vlastnosti
Technológia Deep Clean: vysoko účinný prací prostriedok Persil preniká hlboko do vlákien a odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny, Žiarivé farby: zloženie čistiaceho prostriedku Persil zabraňuje vyblednutiu a šednutiu farieb, aby zostali žiarivé aj po niekoľkých praniach, Jednoduché použitie: kapsulu jednoducho položte do bubna práčky ešte pred vložením bielizne, Perfektné odstránenie odolných škvŕn a žiarivé farby, Dlhotrvajúca sviežosť Persil, ktorú budete milovať

Power Caps: trojkomorové kapsuly na pranie Persil s vysoko účinným pracím prostriedkom, ktorý čistí do hĺbky, rozjasní farby a prevonia bielizeň až na 30 dní.*
* V zatvorenej skrini

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaci sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Zloženie
15-30 % aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, 5-15 % mydlo, < 5 % fosfonáty, Enzýmy, Parfum (geraniol, linalool)

Príprava a použitie
Po vybratí kapsule balenie uzavrite. Neprepichujte, neroztrhávajte, nerežte. Používajte suchými rukami. Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

1 kapsula = 1 prací cyklus >4,5kg prádla alebo veľmi znečistené prádlo použite 2 kapsule. Vhodné pre všetky tvrdosti vody.

Skladovanie
Spotrebujte do 18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplote +0°C až +35°C. Skladujte len v pôvodnej nádobe.

Aby sme nezaťažovali životné prostredie, dodávame kapsuly v 100% recyklovanom balení, Po použití obal vhoďte do triedeného odpadu, Zneškodnite obsah/ nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi

Balenie: 48ks

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Koncentrovaný dávkovaný prací prostriedok na farebné tkaniny pre všetky typy práčok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Obsahuje subtilizín. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.026 kg
Šírka: 25 cm
Dĺžka: 9 cm
Výška: 30 cm
Váha: 0,78 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.