Persil prací gél Regular Deep Clean Expert 88 PD 3,96 l

Kód: 261919
€18 €0,20 / 1 ks
Skladom

Persil  Regular Deep Clean Expert 88 PD 3,96 l - tekutý prací prípravok na biele a stálofarebné prádlo.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Dokonca aj po vypraní môžu z práčky vychádzať nepríjemné zápachy, pretože každým praním sa v nej nahromadia odolné škvrny. Našťastie existuje Persil Deep Clean prací gél. Je viac ako len odstraňovač škvŕn, účinný Persil univerzálny prací gél je teraz vyvinutý pre hĺbkové čistenie oblečenia a hygienickú sviežosť práčky.

Jeho unikátna receptúra preniká hlboko do vlákien, aby odstránila aj tie najodolnejšie škvrny. Poskytuje viac než len svieže oblečenie, koncentrovaný prací gél sa dostáva ešte hlbšie, aby efektívne odstránil nepríjemné zápachy z práčky.

Pre čistejší svet: Odolné voči škvrnám, šetrné k planéte, zloženie obsahuje 92% biologicky odbúrateľných zložiek* a je vyrábané v 100% recyklovateľnom obale. Účinné pri nízkych teplotách - pranie v studenej vode začína pri 20 °C, aby sa šetrila energia pri každom praní. Teraz aj v budúcnosti sa Persil zaviazal poskytovať skutočne hĺbkové čistenie bielizne a pritom byť šetrný k planéte. Šetrite energiu vďaka silnému zloženiu Persil Deep Clean, ktoré prinášajú efektívne výsledky aj pri plnej práčke a pri nízkych teplotách.

Balenie: 3,96l(88PD)

Upozornenie:
Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. 2-Metyl-2H-izotiazol-3-ón. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare.

Pri kontakte s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody.

Po zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používáte kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračuje vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Výhody produktu:
Hĺbkovo čistí bielizeň a zanecháva práčku hygienicky sviežu
Preniká hlbšie do mechanizmu práčky a odstraňuje nepríjemné pachy
100% recyklovateľný obal a 92% biologicky rozložiteľné zložky*
Prací prostriedok na tmavú a bielu bielizeň je účinný aj pri plne naplnenej práčke
Šetrite energiu praním pri nízkych teplotách začínajúcich na 20 °C
*Vzťahuje sa na organické zložky podľa OECD 301/302.

Zloženie:
5-15 % neiónové tenzidy, aniónové tenzidy; <5 % mydlo, fosfonáty; enzýmy; optické rozjasňovače; parfum (Limonene); konzervačné prostriedky: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 4.4 kg
Šírka: 18,9 cm
Dĺžka: 12,5 cm
Výška: 39,1 cm
Váha: 4,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.