Persil Pracie kapsuly Hygienic Cleanliness 4v1 Deep Clean Plus, 38 PD

Kód: 263916
€15,61 €0,41 / 1 ks
Skladom

Persil Discs 4in1 Deep Clean Hygienic pracie kapsule 38 ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Persil DISCS pre Hygienickú čistotu so silou 4v1 vašu bielizeň rozžiaria, odstránia odolné škvrny, poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť a starostlivosť o vlákna tkanín. 

Univerzálne pracie kapsuly Persil Hygienic Cleanliness 4in1 Discs Deep Clean Plus Active Fresh
vysoko účinné štvorkomorové kapsule poskytujú perfektný výsledok vo všetkých kategóriách
technológia neutralizácie zápachu, dlhotrvajúca sviežosť oblečenia
prenikajú hlboko do vlákien a poskytujú hygienicky čistú bielizeň
jednoduché dávkovanie - 1 kapsula = 1 pranie

Pracie kapsuly Persil Hygienic Cleanliness 4v1 Discs Deep Clean Plus Active Fresh zaistia dokonalú a hygienickú čistotu vašej bielizne. Technológia Deep Clean Plus vďaka pôsobeniu do hĺbky vlákien efektívne odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny a nečistoty. Navyše sa stará o textilné vlákna a udržiava farby žiarivé a poskytuje hygienickú čistotu vášmu oblečeniu - pomocou unikátnej technológie neutralizujúce zápachu eliminuje nepríjemné pachy na vašom oblečení. S Active Fresh efektom si vaše oblečenie udrží dlhotrvajúcu sviežu vôňu čerstvo vypranej bielizne. Kapsuly Persil 4 in 1 Discs sú účinné aj pri praní na nízke teploty: už od 20 ° C. Pre hygienicky čistú bielizeň a perfektnú čistotu dôverujte Persil Discs 4v1 Hygienic Cleanliness!

Zloženie
15–30 % neiónové tenzidy, aniónové tenzidy ; 5-15 % mydlo; optické zosvetľovače;enzýmy <5% fosfonáty ; parfum (Geraniol, Linalool).

Balenie: 38PD

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

EUH208 Obsahuje Protease. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Dráždi kožu. Dráždi oči.
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie.
P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
Pri pretrvávajúcom podráždení očí: Vyžiadajte radu lekára/vyhľadajte lekársku pomoc.
P501 Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s vnútroštátnymi predpismi.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 1.018 kg
Šírka: 25 cm
Dĺžka: 9 cm
Výška: 30 cm
Váha: 1,018 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.