Rex prací gél Amazonia Freshness 54 PD

Kód: 263256
€10,50 €0,19 / 1 ks
Skladom

Rex prací gél Amazonia Freshness 2,43 l = 54 PD

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Rex Amazonia Freshness vám poskytne dokonalú čistotu. 

Univerzálny tekutý prací prostriedok Rex Amazonia Freshness účinne odstraňuje škvrny a je ideálny pre veľké objemy bielizne. So svojím novým zložením Cold Water Active odstraňuje škvrny z oblečenia pri praní už od 20 °C. Použite REX Cold Water Active a prepnite na nízkoteplotné pranie, aby ste ušetrili energiu bez toho, aby ste museli poľaviť od silného výkonu pre bezchybne čistú bielizeň pri každom praní. Prací gél zanecháva bielizeň nielen čistú, ale tiež jej poskytuje sviežu vôňu amazonského dažďového pralesa. Gél na pranie bol vyvinutý tak, aby udržal bielu a stálofarebnú bielizeň žiarivú a bez škvŕn. Rex prináša vysoko kvalitné pracie prostriedky, ktoré efektívne vyperú aj veľké objemy bielizne, vždy za skvelú cenu.

Rex poskytuje maximálnu čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pre vaše oblečenie. Vďaka vylepšenej technológii parfémov prináša celý Rex sortiment príjemnú a upokojujúcu vôňu, ktorá vydrží týždne. Rex poskytuje vašej bielizni teda nielen dlhotrvajúcu a sviežu vôňu, ale aj žiarivú čistotu. Rad Aromatherapy ponúka škálu intenzívnych kvetinových vôní, ostatné produkty Rex poskytujú dlhotrvajúcu sviežosť vďaka svojmu vylepšenému zloženiu. Rex - vyperie veľa, stojí málo!

Balenie: 2651 ml (54PD)

Použitie:
Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Skladovanie
Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby. Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C.

Zloženie
5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, mydlo, fosfonáty, Enzýmy, Optické rozjasňovače, Parfumy (citronellol, geraniol, hexyl cinnamal), Konzervanty (methylisothiazolinone, benzisothiazolinone)

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Prací prostriedok. Pozor. Obsahuje 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 2.651 kg
Šírka: 18,9 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 34,2 cm
Váha: 2,651 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Divízia Laundry & Home Care je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: Všetko sa začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).

Odvtedy sa táto divízia značkového spotrebiteľského tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Purex či Pril. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na trhoch, ktoré sú pre nás relevantné, sa naša divízia Laundry & Home Care teší celosvetovo vedúcemu postaveniu.

Portfólio produktov divízie Laundry & Home Care zahŕňa:

Pracie prostriedky
Aviváže
Prípravky do umývačiek riadu
Čistiace prostriedky
Rad WC produktov