Persil Sensitive prací gél 2,43 l 54 PD

Kód: 263927
€14,50 €0,27 / 1 ks
Skladom

Persil Sensitive prací gél 2,43l 54PD - tekutý prací prípravok určený pre citlivú pokožku 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis


Vlastnosti
Persil Sensitive prací gél (54 WL), tekutý prací prostriedok s extraktom z Aloe Vera, certifikovaný ECARF pre citlivú pokožku, účinný od 20° C do 95 °C, Pre citlivú pokožku - Rešpektuje mikrobiom citlivej pokožky, Prírodné ingrediencie - Obsahuje prírodné ingrediencie, Svieža vôňa - Prináša dlhodobú sviežosť, ktorá udrží oblečenie voňavé, ako keby bolo čerstvo vyprané. Hypoalergénne parfumovanie, Šetrné zloženie - Persil prací prostriedok je šetrný k citlivej pokožke. Testované ECARF a overené dermatológmi. Je tak vhodný pre pranie detského oblečenia, Pre čistejšiu planétu - V rámci starostlivosti o životné prostredie Persil prací prostriedok využíva 100% recyklovatelné fľaše. Po použití prosím fľašu recyklujte


Výhody:
- Obsahuje prírodné ingrediencie
- Rešpektuje mikrobiom pokožky
- Vyvinuté s hypoalergénnym parfumovaním
- S jemnou vôňou Aloe Vera
- Dermatologicky testované
- 54 pracích dávok 

Zloženie
5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, fosfonáty, mydlo, Enzýmy, Optické zosvetľovače, Parfum, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol

Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie 2,43 l 

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Persil Sensitive Gel.
Prací prostriedok. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 2.678 kg
Šírka: 18,9 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 34,2 cm
Váha: 2,678 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.