Persil Sensitive prací gél 2,835 l 63 PD

Kód: 274068
€16 €16 / 1 ks
Skladom

Persil Sensitive prací gél 2,835l 63PD - tekutý prací prípravok určený pre citlivú pokožku 

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vlastnosti
Persil Sensitive prací gél (54 WL), tekutý prací prostriedok s extraktom z Aloe Vera, certifikovaný ECARF pre citlivú pokožku, účinný od 20° C do 95 °C, Pre citlivú pokožku - Rešpektuje mikrobiom citlivej pokožky, Prírodné ingrediencie - Obsahuje prírodné ingrediencie, Svieža vôňa - Prináša dlhodobú sviežosť, ktorá udrží oblečenie voňavé, ako keby bolo čerstvo vyprané. Hypoalergénne parfumovanie, Šetrné zloženie - Persil prací prostriedok je šetrný k citlivej pokožke. Testované ECARF a overené dermatológmi. Je tak vhodný pre pranie detského oblečenia, Pre čistejšiu planétu - V rámci starostlivosti o životné prostredie Persil prací prostriedok využíva 100% recyklovatelné fľaše. Po použití prosím fľašu recyklujte


Výhody:
- Obsahuje prírodné ingrediencie
- Rešpektuje mikrobiom pokožky
- Vyvinuté s hypoalergénnym parfumovaním
- S jemnou vôňou Aloe Vera
- Dermatologicky testované
- 63 pracích dávok 

Zloženie
5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, fosfonáty, mydlo, Enzýmy, Optické zosvetľovače, Parfum, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol

Nepoužívajte na vlnené a hodvábne tkaniny.

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie 2,835 l(63PD) 

Bezpečnostné informácie
Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor
Persil Sensitive Gel.
Prací prostriedok. Pozor. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 2.98 kg
Šírka: 19,0 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 36,9 cm
Váha: 2,98 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.