Perwoll Renew & Care Caps Black pracie kapsule 28PD

Kód: 255936
€8,40 €0,30 / 1 ks
Skladom

Kapsuly na pranie univerzálne, na čiernu bielizeň, odstránenie škvŕn pri praní a s avivážou, 28ks

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Hľadáte kapsuly na pranie, ktoré dokážu vaše oblečenie perfektne vyčistiť a osviežiť? PERWOLL Renew Caps Black 28 ks sú navrhnuté ako univerzálny prostriedok. S týmito kapsulami na pranie môžete prať akékoľvek oblečenie, pretože obsahujú zložky na rôzne materiály bielizne. Odolné škvrny odstránia počas prania aj bez predchádzajúceho namáčania. Obsahujú navyše aviváž na zjemnenie a prevoňanie oblečenia. Tieto kapsuly na pranie sa hodia Na čiernu bielizeň. V balení PERWOLL sa ich ukrýva celkom 28 ks.

Vlastnosti
čistia oblečenie a poskytujú tú najlepšiu starostlivosť
unikátny ošetrujúci komplex a trojkomorová formula
Primiešané sú zložky, vďaka ktorým sa ľahko odstránia škvrny
Pridaná aviváž zaistí vôňu a sviežosť
oživuje žiarivé farby, vyhladzuje vlákna a dodáva jedinečnú vôňu
obal je 100 % rozpustný vo vode a plne biologicky odbúrateľný

Balenie: 28PD

Zloženie
15-30% aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky 5-15% mydlo <5 % fosfonáty Enzymy Parfémy (amyl cinnamal, benzyl salicylate, hydroxycitronellal, limonene, linalool)

Bezpečnostné informácie

ghsSymbol0

POZOR
Dráždi kožu. Dráždi oči.
Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie.
P302+P352 PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody.
PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Podľa možnosti odstráňte prípadné kontaktné šošovky. Pokračujte vo vyplachovaní.
P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
Pri pretrvávajúcom podráždení očí: Vyžiadajte radu lekára/vyhľadajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.5 kg
Šírka: 19,1 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 10,4 cm
Váha: 0,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.