Perwoll Renew & Care Color pracie kapsule 28PD

Kód: 255937
€8,40 €0,30 / 1 ks
Skladom

Perwoll Renew & Care Color pracie kapsule 28PD - pracie kapsuly Perwoll Renew & Care CAPS - tá najlepšia starostlivosť o vaše obľúbené odevy pohodlným spôsobom. Tieto nové trojkomorové kapsuly boli špeciálne vyvinuté, aby sa aktívne starali a obnovovali vaše oblečenie už od prvého prania. Nielenže šetrne čistia vaše oblečenie, ale zároveň obnovujú jeho žiarivé farby a vlákna.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Perwoll Renew & Care Caps: Lepšie ako kedykoľvek predtým sa Perwoll stará o vaše oblečenie pohodlným spôsobom - vďaka preddávkovaným kapsulám. Naše kapsuly novej generácie nielenže čistia vaše oblečenie, ale zároveň mu poskytujú tú najlepšiu starostlivosť, Unikátny ošetrujúci komplex: Trojkomorová formula: oživuje žiarivé farby vášho oblečenia, vyhladzuje vlákna a dopraje vášmu oblečeniu jedinečnú vôňu, Eco Friendly: Perwoll kapsuly obsahujú o 85% menej vody a sú 3x kompaktnejším než bežný tekutý prací prostriedok. Ich obal je 100% rozpustný vo vode a plne biologicky odbúrateľný

Zloženie obsahuje ošetrujúce zložky, ktoré poskytujú
1.Obnovu žiarivých farieb
2.Vyhladenie vlákien vďaka unikátnemu ”Care komplexu”
3.Príjemnú kvetinovú vôňu

Obal Perwoll Renew & Care Caps
Je vyrobený z 50% recyklovaného plastu a je ďalej 100% recyklovateľný.
Obsahujú o 85% menej vody a sú 3x kompaktnejšie ako bežný tekutý prací prostriedok.
Ich obal je 100% rozpustný vo vode a plne biologicky odbúrateľný.

Balenie
500 g = 28 PD 

Zloženie
15-30% aniónové tenzidy, neiónové tenzidy, 5-15% mydlo, <5% fosfonáty, Enzýmy, Parfum (amyl cinnamal, benzyl salicylate, limonene, linalool)

Použitie
Perwoll Renew & Care kapsuly jednoducho položte do bubna pračky následne vložte bielizeň a potom už len vyberte vhodný prací program.

Bezpečnostná informácia

Výstraha pred nebezpečenstvom
Koncentrovaný preddávkovaný prací prostriedok. Pozor. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie kapsule / tablety
Hmotnosť: 0.5 kg
Šírka: 19,1 cm
Dĺžka: 9,4 cm
Výška: 14,4 cm
Váha: 0,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.