Perwoll Renew White prací gél 62 PD

Kód: 255931W
€9,50 €0,15 / 1 ks
Skladom

Perwoll špeciálny prací gél Renew & Repair White 62 praní 3720 ml

Zosivenie ani strata tvaru nemajú proti praciemu gélu Perwoll žiadnu šancu.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Vráťte svojej bielizni jej žiarivú bielu farbu a dajte staršiemu oblečeniu novú šancu. Prečo sa zbavovať blúzky, ktorú ste mala tak rada, keď jej ľahko môžete vrátiť život s pracím gélom Perwoll White Renew Advanced Effect, ktorý sa účinne stará o farebnú zložku všetkých textílií.

Nová formula inšpirovaná technológiou vlasovej starostlivosti Fibrex prispieva k obnove bielej farby a šetrne sa stará o jednotlivé vlákna. Obnovte iskrivo biele tóny vášho oblečenia a vráťte vláknam pevnosť a pružnosť, ktorú mala pri zakúpení.

Zosivenie ani strata tvaru nemajú proti praciemu gélu Perwoll žiadnu šancu.

Navracia vláknam intenzívnu bielu farbu
Šetrne sa stará o vlákna všetkých textílií
Navracia oblečeniu pevnosť a pružnosť

Zloženie
5-15% aniónové povrchovo aktívne látky <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo Optické zjasňovače Enzymy Parfémy (alpha-isomethyl ionone) Konzervační činidla: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone

Príprava a použitie
Pri výbere vhodného pracieho programu dodržujte doporučenia uvedené na visačke vášho oblečenia. Pri praní jemného prádla v automatickej práčke naplňte bubon maximálne do polovice. Pred použitím pretrepať.

Dávkovanie viď obal.

Skladovanie
Skladujte pri teplote od +5 do +40°C. Spotrebujte do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale.

Balenie: 3720ml

Bezpečnostné informácie

Výstraha pred nebezpečenstvom
Pozor

Prací prostriedok. Pozor. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu 2-methylisothiazol-3(2H)-on. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Prací gél
Hmotnosť: 3.985 kg
Šírka: 19,2cm
Dĺžka: 11,4 cm
Výška: 39 cm
Váha: 3,985kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Persil je expert na pranie bielizne! Jeho čistiaca sila prenikne hlboko do vlákien oblečenia a zanechá bielizeň žiarivo čistú.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý prací prostriedok súčasného typu. Od tej doby sa Persil sústredí na výkon a pohodlnosť tak, aby splnil náročné požiadavky súčasných zákazníkov. Persil išiel vždy s dobou a pravidelne reagoval na potreby spotrebiteľov. Persil ako prvý v roku 1986 zahájil predaj bezfosfátového pracieho prostriedku, čím vtlačil udržateľnosť do svojej ””brandovej identity.”” Potom nasledovalo mnoho ďalších inovácií. V roku 1987 Persil predstavil prvý prací gél, neskôr na trh uviedol jedinečné duokapsuly.

Najnovším výsledkom úsilia o neustály pokrok a inovácie sú štvorkomorové Persil Discs 4v1. Perfektne odstraňujú škvrny, oblečenie prevoňajú, rozžiaria, a navyše sa starajú o jeho vlákna.

Podľa výskumu nemeckého Allensbachského inštitútu pre verejnú mienku je značka Persil vnímaná spotrebiteľmi ako značka, ktorá: ”V sebe snúbi prací výkon, špičkovú kvalitu a modernitu.”

Celé generácie dôverujú firme Henkel - Vášmu odborníkovi na pranie a čistenie.
Divízia Pracie a čistiace prostriedky je základným pilierom úspechu spoločnosti Henkel: všetko začalo práve vďaka produktu z tejto obchodnej divízie. V roku 1876 Fritz Henkel založil spoločnosť Henkel & Cie v nemeckom Aachene. Prvým výrobkom bol prací prostriedok na báze kremičitanu sodného nazvaný ”Universal-Waschmittel” (univerzálny prací prostriedok).
Od tej doby sa táto divízia značkového spotrebného tovaru rozrástla do celosvetovo pôsobiacej divízie so známymi značkami ako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pre spotrebiteľov na celom svete sa naše značky stali neoddeliteľnou súčasťou ich každodenného života. Na dôležitých trhoch, sa divízia teší celosvetovému vedúcemu postaveniu.