Q Power čistiaci WC gél Maxi antibakteriálny 750 ml

Kód: 150142
€1,50 €1,50 / 1 ks
Skladom

Q-Power čistič antibakteriálny dezinfekčný a čistiaci prostriedok na WC s 24-hodinovým účinkom.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Čistiaci a antibakteriálny prostriedok na čistenie WC. Poskytuje dlhotrvajúcu čistotu a lesk.

Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy a zaplní kúpeľňu sviežou vôňou.

Hustý gél na čistenie toaliet odstraňuje vodný kameň a nečistoty. Pohlcuje pach a intenzívne vonia. Q-Power čistič antibakteriálny dezinfekčný a čistiaci prostriedok na WC s 24-hodinovým účinkom. Výrobok sa dá použiť k dezinfekcii v potravinárskych prevádzkach.

Vždy pred použitím otestujte na malom kúsku čistenej plochy.

Biocídne výrobky používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

Balenie: 750ml

Použitie:
Čistenie odpadov: Vlejte do odpadu 1/2 fľaše, opláchnite výlevku a už po 2 hodinách sa odpad uvoľní. Pri väčších usadeninách nechajte pôsobiť po dobu 8 hodín, alebo celú noc. Vypláchnite horúcou vodou.
Na WC misy: Nastriekajte priamo pod okraj , prípadne na problematické miesta, nechajte pôsobiť a spláchnite. Na odstránenie veľmi priľnavých nečistôt predĺžte dobu pôsobenia prípravku.

Nepoužívajte na bielenie textilu!

Zloženie produktu:
Dezinfekčné prostriedky: dodecyl, dipropylenetriamine, menej ako
5% bieliace činidlá na báze chlóru, menej ako 5% anionové povrchovo aktívne látky, menej ako 5% neiónové povrchové aktívne látky, parfum, voda

Bezpečnostné informácie

Warning Hazard


Pozor:
dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Používajte ochranné rukavice a okuliare. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabránte uvoľneniu do životného prostredia. Uchovávajte pri teplotách do 20 C. Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

Dodatočné parametre

Kategória: WC čističe
Hmotnosť: 0.8 kg
Šírka: 9,5 cm
Dĺžka: 6,0cm
Výška: 28,0 cm
Váha: 0,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.