Q-Power čistič do umývačky riadu 250ml

Kód: 149538
€1,80
Skladom

Čistič umývačky riadu je určený na odstránenie mastnoty a vodného kameňa, ktorý sa usadzuje v umývačke.

Detailné informácie

Doprava ZADARMO
Doprava zadarmo nad 89 Eur.

Podrobný popis

Návod na použitie:
Odlepte nálepku z viečka, viečko však neodstraňujte! Zaveste fľašu viečkom dole na košík na príbory. Viečko neotvárajte! Nastavte umývací program minimálne na 65°C a spustite prázdnu umývačku. Nepridávajte žiadny iný prostriedok. Čistič umývačky používajte len v prázdnej umývačke. Používajte 1 - 2x mesačne.

Upozornenie:
Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Po zasiahnutí očí ich niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky odstráňte ich. Pokračujte vo vyplacovaní. Ak podráždenie pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc.

Balenie: 250ml

Zloženie:
<5% fosfonáty <5% neiónové povrchovo aktívne látky Konzervácia (metylchloroizothiazolinone, metyl-isothiazolinone) Obsahuje: etanol <3% Obsahuje: kyselinu citrónovú Parfém

Dodatočné parametre

Kategória: Do umývačiek
Hmotnosť: 0.255 kg
Šírka: 7,0 cm
Dĺžka: 4,0cm
Výška: 15,0 cm
Váha: 0,255 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. vznikla spojením spoločností PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o. po investičnom vstupe českej spoločnosti Solvent ČR s.r.o. do týchto subjektov v roku 2009. Spoločnosti PEMAS plus spol. s r.o. a Nachema Group s.r.o boli na slovenskom trhu etablované od 90-tych rokov a patrili medzi hlavných dodávateľov drogistického a kozmetického tovaru pre nezávislých maloobchodníkov. Týmto spojením s českým najväčším drogistickým subjektom vznikol nový silný subjekt na Slovenskom trhu s cieľom ďalšieho pokračovania a zlepšovania prostredia obsluhy a distribúcie drogistického a kozmetického tovaru na nezávislom maloobchodnom trhu v Slovenskej republike. Tovar do spoločnosti dodáva zhruba 90 výrobcov a distribútorov, ako napríklad:
Procter & Gamble (Jar, Ariel, Lenor, Pampers, Head&Shoulders)
Henkel detergenty (Persil, Rex, Bref, Silan)
Henkel kozmetika (Palette, Schwarzkopf, Syoss, Gliss kur, Schauma, Vademecum)
Beiersdorf (Nivea, Labello)
L´oreal (L´oreal, Garnier, Casting C&G)
TATRACHEMA, vyrobne druzstvo (Fixinela, Bros, Citra, Diava)
Colgate-Palmolive (Colgate, Palmolive)
UNILEVER SLOVENSKO spol.s r.o. ( Domestos, Cif, Signal, Dove)
SHP Harmanec (Harmasan, Harmony)
A další

 

Spoločnosť Solvent SR, spol. s r.o. prevádzkuje maloobchodné siete predajní TETA drogérie a TOP drogérie. Hlavným cieľom spoločnosti je zabezpečenie distribúcie pre celý odberateľský trh na Slovensku, zvýšenie spokojnosti, konkurencieschopnosti a hodnoty pre zákazníkov ako aj konečných spotrebiteľov.